• December 2, 2023

✨Varlık örtüsüne bürüneni, görünenin ardındakini gör, duy hisset..!

“Ete kemiğe büründüm, Yunus diye göründüm. ”
Yunus Emre💫

Göl kenarındaki bir kasabada herkes yaklaşan sel baskınını ve fırtınayı konuşuyormuş..Köyün papazı da “tanrı bizi korur, korkmayın” diyormuş.
Göl yükselmeye başlamış, kilise de gölün hemen kıyısındaymış. Yerliler kasabayı terk ederken kiliseye uğramışlar, papazı dua ederken bulmuşlar ve “papaz efendi, gel araçlarımızda yer var, seni de götürelim.” demişler.
Papaz, “tanrı bana yardım eder; ben ona inanırım, dua ederim” demiş..

Kiliseyi yavaş yavaş su basınca tekneyle gelip “papaz efendi gel, gidelim” diye ısrar etmişler. Tabi papaz yine onlara “sizi imansızlar, ben tanrı’ya her gün dua ediyorum o beni kurtarır.” demiş.

Su iyice yükselmiş; papaz mecbur çatıya çıkmış, bu defa insanlar helikopterle gelmişler, merdiven sarkıtmışlar “papaz efendi, gel artık.” Ve yine papaz “siz gidin tanrı bana yardım eder!”

Ve kaçınılmaz son bizim papaz boğulmuş, öteki dünyanın girişinde kuyrukta 🙂 yüksek sesle sitem etmiş: “tanrım o kadar inandık, ibadet ettik, şu yaptığına bak, beni kurtarmadın.”

Yukarıdan gür bir ses cevap vermiş: “papaz efendi önce haber yolladık, sonra araba, sonra kayık, en son helikopter Daha Ne Yapayım?” 💌

Bu yazıyı beğendiniz mi?

"Beğendim" butonuna tıklayarak başkalarına da yardımcı olabilirsiniz. 
Kıssadan Hisse-Köyün Papazı ✨Varlık örtüsüne bürüneni, görünenin ardındakini gör, duy hisset..! “Ete kemiğe büründüm, Yunus diye göründüm. ” Yunus Emre💫 Göl kenarındaki bir kasabada herkes yaklaşan sel baskınını ve fırtınayı konuşuyormuş..Köyün papazı da “tanrı bizi korur, korkmayın” diyormuş. Göl yükselmeye başlamış, kilise de gölün hemen kıyısındaymış. Yerliler kasabayı terk ederken kiliseye uğramışlar, papazı dua ederken bulmuşlar ve “papaz […]
5 1 5 4

Mistik Mabet Mobil uygulamasını indirin tüm içeriklerimiz anında cebinize gelsin.

Mistik Mabet Play Store

Merhabalar, Ebru ben. Mabedimizin kurucu editörlerinden biri de benim. 🤗 Evrenin, Yaratılışın ve Ruhun yolculuğunun tüm sırlarına karşı ilgiliyim. Kuantum, Tasavvuf, Enerji Sistemi ve aslında tüm Spiritüel (manevi) alanlarda tecrübe ve araştırmalarıma dayanan içerikleri bütüne katkı olması niyetiyle sizlere sunuyorum.💫

Yanıt gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.

Instagram

Sonsuz mutluluk ve huzur herzaman benimle🙏
Üzerimdeki olumsuz ve negatif enerjilerden arınıyor, mucize enerjilere kendimi açıyorum.
777✨8888💫

X