• December 7, 2023

Merhaba,
canım aslan burçlarım, satürn geçişine girmeden önce yıl içinde burcunuz bu geçişten nasıl etkilenecek merak ediyor musunuz? Cevabınız ‘evet’ ise buyurun yazımız sizler için hazır…

Aslan burcunda altıncı ve yedinci evleri yöneten Satürn, bu burcun 6. evinden geçiş yapacak.
Evlilik hayatınız oldukça istikrarlı. Hayat arkadaşınız sizi her konuda destekleyecek, yeni bir şirket kurabilirsiniz eşiniz bu konuda da destekçiniz olacak.
Ayrıca, verimliliğiniz işinizde başarılı olmanıza yardımcı olacak ve başarı şansınızı artıracaktır.
Sağlığınıza oldukça dikkat eden birisiniz. Sizin için bu konu çok önemli, bu sebeple bu yıl içinde daha dikkatli olmalı,  yaşayacağınız en ufak bir sağlık sorununu bile ihtimal etmemelisiniz aksi hâlde sonucu sizin için can sıkıcı olabilir.

Bu yazıyı beğendiniz mi?

"Beğendim" butonuna tıklayarak başkalarına da yardımcı olabilirsiniz. 
2023 Satürn Aslan Burcuna Etkileri Merhaba, canım aslan burçlarım, satürn geçişine girmeden önce yıl içinde burcunuz bu geçişten nasıl etkilenecek merak ediyor musunuz? Cevabınız ‘evet’ ise buyurun yazımız sizler için hazır… Aslan burcunda altıncı ve yedinci evleri yöneten Satürn, bu burcun 6. evinden geçiş yapacak. Evlilik hayatınız oldukça istikrarlı. Hayat arkadaşınız sizi her konuda destekleyecek, yeni bir şirket kurabilirsiniz eşiniz […]
5 1 5 6

Mistik Mabet Mobil uygulamasını indirin tüm içeriklerimiz anında cebinize gelsin.

Mistik Mabet Play Store

Merhaba, ben Özge! Mistik Mabet'in kurucu editörlerinden biriyim. Genellikle astroloji ve spiritüel alanlara ilgi duyan ve bu konularda içerik üreten biriyim.

Yanıt gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.

Instagram

Sonsuz mutluluk ve huzur herzaman benimle🙏
Üzerimdeki olumsuz ve negatif enerjilerden arınıyor, mucize enerjilere kendimi açıyorum.
777✨8888💫

X