• December 2, 2023

Merhaba,
canım başak burçlarım, satürn geçişine girmeden önce yıl içinde burcunuz bu geçişten nasıl etkilenecek merak ediyor musunuz? Cevabınız ‘evet’ ise buyurun yazımız sizler için hazır…

Satürnün varlığı gücünüze güç katacak. Rakipleriniz için zorlu bir süreç başlıyor her koşulda onları yeneceksiniz ve tüm çabaları boşa çıkacak.

2023 Satürn geçişinde size mali konuda önemli uyarılar verir. Gerçekten ihtiyacınız oluşana kadar ve ciddi anlamda mali bir sorun yaşayana kadar kredi kullanmamanız, kullandığınız takdirde mutlaka ödemeniz herşeyden önemlisi bu son çareyi kullanmadan önce ödemelerinizi doğru yönetmeniz konusunda size ciddi uyarılar verecektir.

Bu Satürn geçişi kariyeriniz açısından oldukça güzel sinyaller veriyor. İş yerindeki konumunuz güçleniyor ve gün geçtikçe alanınızda uzmanlaşıyorsunuz.

Malî durumunuzu düzene sokmak için son derece büyük çabalar göstermek durumunda kalacaksınız. Bu sebeple fiziksel sorunlar yaşayabilirsiniz. Sağlık konusunda dikkatli olmanızda fayda var.

 

 

Bu yazıyı beğendiniz mi?

"Beğendim" butonuna tıklayarak başkalarına da yardımcı olabilirsiniz. 
2023 Satürn Başak Burcuna Etkileri Merhaba, canım başak burçlarım, satürn geçişine girmeden önce yıl içinde burcunuz bu geçişten nasıl etkilenecek merak ediyor musunuz? Cevabınız ‘evet’ ise buyurun yazımız sizler için hazır… Satürnün varlığı gücünüze güç katacak. Rakipleriniz için zorlu bir süreç başlıyor her koşulda onları yeneceksiniz ve tüm çabaları boşa çıkacak. 2023 Satürn geçişinde size mali konuda önemli uyarılar verir. […]
5 1 5 3

Mistik Mabet Mobil uygulamasını indirin tüm içeriklerimiz anında cebinize gelsin.

Mistik Mabet Play Store

Merhaba, ben Özge! Mistik Mabet'in kurucu editörlerinden biriyim. Genellikle astroloji ve spiritüel alanlara ilgi duyan ve bu konularda içerik üreten biriyim.

Yanıt gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.

Instagram

Sonsuz mutluluk ve huzur herzaman benimle🙏
Üzerimdeki olumsuz ve negatif enerjilerden arınıyor, mucize enerjilere kendimi açıyorum.
777✨8888💫

X