• December 2, 2023

Merhaba,
canım kova burçlarım, satürn geçişine girmeden önce yıl içinde burcunuz bu geçişten nasıl etkilenecek merak ediyor musunuz? Cevabınız ‘evet’ ise buyurun yazımız sizler için hazır…

Kovalar için Shani Sade Sati’nin ilk aşaması sona erecek ve ikinci aşama başlayacak. Burcunuzdaki gezegensel etki nedeniyle, görevinizi doğru bir şekilde tamamlamanız gerekir.
Kariyeriniz bu dönemden büyük fayda sağlayacaktır. Bir işletmeniz varsa büyüyecektir.
Başarılı uluslararası şirket operasyonları da olabilir. Kişiliğiniz gelişecek ve şirket içindeki konumunuz yükselecek.
Dahası, kişiliğiniz sağlam olacak ve işiniz istikrarlı olacaktır. Kardeşiniz ile işbirliği içinde olacaksınız. Bununla birlikte, bedensel bir takım sorunlar yaşayabilirsiniz.
Evlilik hayatınızda ufak tefek sorunlar taşabilirsiniz. İş yoğunluğu nedeniyle eşinizden biraz ayrı kalabilirsiniz. Ancak bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirecek ve ilişkilerinizde karşılıklı uyumu sağlayacaksınız.

Bu yazıyı beğendiniz mi?

"Beğendim" butonuna tıklayarak başkalarına da yardımcı olabilirsiniz. 
2023 Satürn Kova Burcuna Etkileri Merhaba, canım kova burçlarım, satürn geçişine girmeden önce yıl içinde burcunuz bu geçişten nasıl etkilenecek merak ediyor musunuz? Cevabınız ‘evet’ ise buyurun yazımız sizler için hazır… Kovalar için Shani Sade Sati’nin ilk aşaması sona erecek ve ikinci aşama başlayacak. Burcunuzdaki gezegensel etki nedeniyle, görevinizi doğru bir şekilde tamamlamanız gerekir. Kariyeriniz bu dönemden büyük fayda sağlayacaktır. […]
5 1 5 1

Mistik Mabet Mobil uygulamasını indirin tüm içeriklerimiz anında cebinize gelsin.

Mistik Mabet Play Store

Merhaba, ben Özge! Mistik Mabet'in kurucu editörlerinden biriyim. Genellikle astroloji ve spiritüel alanlara ilgi duyan ve bu konularda içerik üreten biriyim.

Yanıt gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.

Instagram

Sonsuz mutluluk ve huzur herzaman benimle🙏
Üzerimdeki olumsuz ve negatif enerjilerden arınıyor, mucize enerjilere kendimi açıyorum.
777✨8888💫

X