• December 2, 2023

Merhaba,
canım oğlak burçlarım, satürn geçişine girmeden önce yıl içinde burcunuz bu geçişten nasıl etkilenecek merak ediyor musunuz? Cevabınız ‘evet’ ise buyurun yazımız sizler için hazır…

Shani Sade Sati’nizin ikinci aşaması tamamlanmak üzere ve üçüncü ve son aşama başlayacak.
Hadi gözünüz aydın, mali durumunuz da düzelmeye başlayacak. Geçmişte yaptığınız fedakarlıklar bu süre zarfında karşılığını verecek ve mali durumunuzda istikrar sağlanacak.
Para biriktirmeye başlıyorsunuz bu sizin için iyi olacak. Ayrıca, emlak alım satımı da size önemli kazançlar sağlayacaktır.
Aile üyelerinin ihtiyaçlarını biraz sınırlandırıp birikim yapmak için kendinize hedefler koyacaksınız.
Ancak hem kendi ailenizle hem de eşinizin ailesiyle güçlü bağlar kuracak ve ihtiyaç duyduklarında yanlarında olacaksınız.
Bu süre zarfında sosyal konumunuz da mükemmel olacak. Sağlam bir işe sahip olmak istiyorsunuz, bilinçli iş yatırımları yapacaksınız.

Bu yazıyı beğendiniz mi?

"Beğendim" butonuna tıklayarak başkalarına da yardımcı olabilirsiniz. 
2023 Satürn Oğlak Burcuna Etkileri Merhaba, canım oğlak burçlarım, satürn geçişine girmeden önce yıl içinde burcunuz bu geçişten nasıl etkilenecek merak ediyor musunuz? Cevabınız ‘evet’ ise buyurun yazımız sizler için hazır… Shani Sade Sati’nizin ikinci aşaması tamamlanmak üzere ve üçüncü ve son aşama başlayacak. Hadi gözünüz aydın, mali durumunuz da düzelmeye başlayacak. Geçmişte yaptığınız fedakarlıklar bu süre zarfında karşılığını verecek […]
5 1 5 1

Mistik Mabet Mobil uygulamasını indirin tüm içeriklerimiz anında cebinize gelsin.

Mistik Mabet Play Store

Merhaba, ben Özge! Mistik Mabet'in kurucu editörlerinden biriyim. Genellikle astroloji ve spiritüel alanlara ilgi duyan ve bu konularda içerik üreten biriyim.

Yanıt gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.

Instagram

Sonsuz mutluluk ve huzur herzaman benimle🙏
Üzerimdeki olumsuz ve negatif enerjilerden arınıyor, mucize enerjilere kendimi açıyorum.
777✨8888💫

X