• November 30, 2023

Merhaba,
canım yengeç burçlarım, satürn geçişine girmeden önce yıl içinde burcunuz bu geçişten nasıl etkilenecek merak ediyor musunuz? Cevabınız ‘evet’ ise buyurun yazımız sizler için hazır…
Satürn,Yengeç’ten itibaren sekizinci eve geçiş yapacak. 7. ve 8. evlerin yöneticisi konumundadır. Bu nedenle Satürnün size çok faydası olacak.
Belirli zorluklar içeren bir konuda kayınvalidenize yardım eli uzatabilirsiniz. Çok çalışırsanız başarı sizinle olacak.
Çalışma ortamınızda sizi zihinsel olarak gerginleştiren baskılara maruz kalabilirsiniz. Çalışkanlığınız ve zekanız sayesinde bu sorununda üstesinden geleceksiniz.
Bilmediğiniz kaynaklardan finansal açıdan olumlu durumlar olacak. Kayınvalideniz size ihtiyacınız olduğu dönemde maddi olarak destek olabilir bu durum sizi oldukça mutlu edecektir.
Bu yıl içerisinde çocuklarınız ile ilgili endişe duyabileceğiniz bazı konular olabilir.
Ayrıca aşk hayatınızda inişler ve çıkışlar söz konusu.
Öğrenciler için, Satürn geçişi 2023 tarihi için çok çalıştıkları takdirde istedikleri okulları kazanacakları bilgisini veriyor.

Bu yazıyı beğendiniz mi?

"Beğendim" butonuna tıklayarak başkalarına da yardımcı olabilirsiniz. 
2023 Satürn Yengeç Burcuna Etkileri Merhaba, canım yengeç burçlarım, satürn geçişine girmeden önce yıl içinde burcunuz bu geçişten nasıl etkilenecek merak ediyor musunuz? Cevabınız ‘evet’ ise buyurun yazımız sizler için hazır… Satürn,Yengeç’ten itibaren sekizinci eve geçiş yapacak. 7. ve 8. evlerin yöneticisi konumundadır. Bu nedenle Satürnün size çok faydası olacak. Belirli zorluklar içeren bir konuda kayınvalidenize yardım eli uzatabilirsiniz. Çok […]
5 1 5 6

Mistik Mabet Mobil uygulamasını indirin tüm içeriklerimiz anında cebinize gelsin.

Mistik Mabet Play Store

Merhaba, ben Özge! Mistik Mabet'in kurucu editörlerinden biriyim. Genellikle astroloji ve spiritüel alanlara ilgi duyan ve bu konularda içerik üreten biriyim.

Yanıt gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.

Instagram

Sonsuz mutluluk ve huzur herzaman benimle🙏
Üzerimdeki olumsuz ve negatif enerjilerden arınıyor, mucize enerjilere kendimi açıyorum.
777✨8888💫

X