• December 7, 2023

Tütsüleme,kendinizi veya yaşam alanınızı olumsuzluktan temizlemek için güçlü bir ritüel aracıdır. Tüm olumsuz ve negatif enerjileri, geçmiş travmaları, kötü deneyimleri veya başkalarından gelen olumsuz enerjileri alanınızdan uzaklaştırmanıza fayda sağlar.

Adaçayı yakmak, yüzyılları aşan bir gelenektir. İnsanlar, kötü enerjilerden arınmak, nazardan korunmak, hane içi enerjiyi yenilemek amacıyla adaçayı yakarlar. Adaçayı yakılırken olumlu duygu ve düşüncelere odaklanmak gerekir, dua da okunabilir.

Mississippi Üniversitesi için 2016 yılında yapılan bir araştırma projesi, adaçayının beyindeki belirli reseptörleri aktive eden bileşikler açısından zengin olduğunu ortaya koymuştur.
Bu reseptörler, duygudurum seviyelerini yükseltmekten, stresi azaltmak ve hatta ağrıyı hafifletmekten sorumludur.

Bu yüksek frekanslı bitki negatif enerjiyi dağıtmaya, ruh halini iyileştirmeye, sezgiyi güçlendirmeye, bedeninizde ve hanenizdeki enerjileri temizleyip yükseltmeye, bolluk bereketin artmasına ve hafızanızı, odaklanmanızı artırmak için etkili bir araç olacaktır.

Kendi aura alanınızı, ev ve işyerlerinizi yeni aldığınız ya da ikinci el aldığınız herhangi bir eşyayı üzerinde birikmiş olan tüm eski, parazit ve negatif enerjilerden arındırmak için muhteşem bir arındırıcıdır.

💫Kapalı alanları tütsülemeniz durumunda camların açılması enerji değişimi için önemlidir.

Bu yazıyı beğendiniz mi?

"Beğendim" butonuna tıklayarak başkalarına da yardımcı olabilirsiniz. 
Adaçayı Tütsüsü Tütsüleme,kendinizi veya yaşam alanınızı olumsuzluktan temizlemek için güçlü bir ritüel aracıdır. Tüm olumsuz ve negatif enerjileri, geçmiş travmaları, kötü deneyimleri veya başkalarından gelen olumsuz enerjileri alanınızdan uzaklaştırmanıza fayda sağlar. Adaçayı yakmak, yüzyılları aşan bir gelenektir. İnsanlar, kötü enerjilerden arınmak, nazardan korunmak, hane içi enerjiyi yenilemek amacıyla adaçayı yakarlar. Adaçayı yakılırken olumlu duygu ve düşüncelere odaklanmak gerekir, […]
5 1 5 5

Mistik Mabet Mobil uygulamasını indirin tüm içeriklerimiz anında cebinize gelsin.

Mistik Mabet Play Store

Merhabalar, Ebru ben. Mabedimizin kurucu editörlerinden biri de benim. 🤗 Evrenin, Yaratılışın ve Ruhun yolculuğunun tüm sırlarına karşı ilgiliyim. Kuantum, Tasavvuf, Enerji Sistemi ve aslında tüm Spiritüel (manevi) alanlarda tecrübe ve araştırmalarıma dayanan içerikleri bütüne katkı olması niyetiyle sizlere sunuyorum.💫

Yanıt gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.

Instagram

Sonsuz mutluluk ve huzur herzaman benimle🙏
Üzerimdeki olumsuz ve negatif enerjilerden arınıyor, mucize enerjilere kendimi açıyorum.
777✨8888💫

X