• November 30, 2023
Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu Mistik Mabet
Akrep’in haftalık burcuna göre, duygularınız bu hafta önemli bir rol oynayacak ve daha şehvetli olacaksınız. Bekarsanız, bu hafta ruh eşinizi bulma olasılığınız olabilir. Güçlü kişilerarası becerileriniz ve canlılığınız başkaları üzerinde bir etki yaratacaktır. Partneriniz tarafından takdir görebilirsiniz. Önceki yatırımlarınız olumlu getiri sağlayacaktır. Yani, mükemmel karlar elde etmek için hisse senetlerini ve hisseleri deneyin. Yatırımların adil bir başarı olasılığı vardır, ancak tehlikeli girişimlerde olabilir dikkatli olunmasında yarar var. Ay, 14 Ocak’ta Oğlak burcunda Merkür’ün karesini çıkarırken, haftanın sonunda işte bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla veya yaşlılarınızla iyi geçinemeyeceksiniz. İş yerinde iyi birkaç gün geçirebilirsiniz. Bir işadamıysanız, hedeflerinizi gerçekleştirmek için daha çok çalışmalısınız.

 

 İlişkilerinde aradığını bulmak ve zevk almak için akrep burçlarına eşlerine karşı nazik olmaları tavsiye edilir. Her yerde mutluluk olacak ve eşinizle bağlantılarınız güçlenecek. Ek olarak, eşinizin yardımıyla herkese bakabileceksiniz ve sevginiz hızla ilerleyecektir.

Kariyer hayatınıza birçok yeni olasılık girecektir. Para kazanmak için tüm bitmemiş işlerinizi hızla tamamlayacaksınız. Tahmin etmeyeceğiniz karlar kazanacaksınız. Uzun bir yol seyahat etmek faydalı olacaktır. Akrep için haftalık burç, birçok zorlukla karşılaşacağınızı tahmin eder, ancak duyularınızı kullanarak bunların üstesinden gelebilirsiniz. Burcunuz bu sıralar çok çalışacağınızı ancak sonunda her şeyin yoluna gireceğini söylüyor.

Finans hayatınız, tüm hafta boyunca yıldızlarınıza dayanarak, finansal beklentileriniz umut verici görünüyor. Şaşırtıcı derecede büyük karlar sağlayabilecek daha fazla yatırım yapmak avantajlı olacaktır. Oldukça şanslısınız, yıldızlar sizden yana… Emtialara yatırım yapmak ödüllendirici olabilir. Daha fazla para kazanma şansı da mevcuttur. Bu, hafta sonu çok fazla para kazanacaksınız. Akrep için haftalık finansal burç, zorlukların üstesinden gelmeyi ve yenilgicilikten kaçınmayı tavsiye eder.

Bu hafta sağlığınız oldukça iyi. Sağlığınızı korudunuz ve kötü beslenme alışkanlıklarından kaçındınız fakat bunu sporla desteklemeniz daha faydalı olacaktır. Spor salonuna gitmek hoşunuza giden bir şey değilse, bazı egzersiz derslerine katılmayı düşünün. Akrep için haftalık sağlık yorumunuz, kilo vermenin avantajlı olabileceğini ve aynı zamanda sizi daha mutlu ve daha enerjik hale getirebileceğini tavsiye ediyor. Sırf sağlığınız yolunda olduğu için yaptıklarınızdan vazgeçmeyin istikrarla beslenmenize  ve spora devam edin.

 

Bu yazıyı beğendiniz mi?

"Beğendim" butonuna tıklayarak başkalarına da yardımcı olabilirsiniz. 
Akrep Burcu Haftalık Analizi (08 Ocak – 14 Ocak 2023) Akrep’in haftalık burcuna göre, duygularınız bu hafta önemli bir rol oynayacak ve daha şehvetli olacaksınız. Bekarsanız, bu hafta ruh eşinizi bulma olasılığınız olabilir. Güçlü kişilerarası becerileriniz ve canlılığınız başkaları üzerinde bir etki yaratacaktır. Partneriniz tarafından takdir görebilirsiniz. Önceki yatırımlarınız olumlu getiri sağlayacaktır. Yani, mükemmel karlar elde etmek için hisse senetlerini ve hisseleri deneyin. Yatırımların adil […]
5 1 5 3

Mistik Mabet Mobil uygulamasını indirin tüm içeriklerimiz anında cebinize gelsin.

Mistik Mabet Play Store

Merhaba, ben Özge! Mistik Mabet'in kurucu editörlerinden biriyim. Genellikle astroloji ve spiritüel alanlara ilgi duyan ve bu konularda içerik üreten biriyim.

Yanıt gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.

Instagram

Sonsuz mutluluk ve huzur herzaman benimle🙏
Üzerimdeki olumsuz ve negatif enerjilerden arınıyor, mucize enerjilere kendimi açıyorum.
777✨8888💫

X