• December 1, 2023

Obsidyen, kişinin başkaları tarafından duygusal olarak tüketilmesini önleyen bir koruma taşıdır. İstenmeyen titreşimlere karşı bir kalkan görevi görebilir ve sizi fiziksel veya duygusal zararlardan korumaya yardımcı olabilir. Yerli Amerikalılar, onları negatif enerjilerden veya psişik saldırılardan korumak için bu taşı üzerlerinde tutarlar.

Obsidyen, kısmen vücuttan enerjinin boşalmasını önleyerek, yüksek stres zamanlarında duygusal denge sağlama eğilimindedir. Topraklanmaya yardımcı olacak enerji, bu taşta bulunan en güçlü özelliktir. Obsidyeni yanınızda bulundurmak, olumsuz düşünce kalıplarını önlemeye yardımcı olur ve aynı zamanda yararsız veya dikkat dağıtıcı varlıkların titreşimlerini ortadan kaldırarak alanı temizlemek için de kullanılabilir.

Obsidyen mükemmel bir kristal gözlem aracıdır. Bazı uygulayıcılar, bilinçaltı mesajlarına ulaşmak için obsidyenin siyah derinliklerine bakma konusunda geleneksel berrak kuvars kristal topa bakmaya göre daha etkili bulurlar.

Siyah, cama benzer obsidyen, volkanların ateşlerinde dövülür, Toprak Ana’nın eskiyi temizleyip yeniye yol açma yöntemi. Geçişlere yardımcı olur, bu yüzden yeninin hayatınıza girmesinden önce eskinin tamamen salıverilmesi gerektiğini anladığınızda kullanın. Takıntılar ve olumsuz düşünceler ve eylemler sizi engellediğinde de yararlı olabilir. Bu sizin başınıza geliyorsa, kendinizde veya başkalarında karşılaştığınız her olumsuz düşünce ve eylemin size olumlu düşünmenizi ve davranmanızı hatırlatmasına izin verin.

Bu değerli taş, kendi içinizdeki unutulmuş yetenekleri geri kazanmanıza yardımcı olabilir. Obsidyen, içsel vizyonunuzu keskinleştirerek evrendeki gerçek yerinizin daha fazla farkına varmanıza yardımcı olabilir. Aynı zamanda kusurlarınızın daha fazla farkına varmanıza yardımcı olacak ve aynı zamanda yapıcı çözümler ve içgörüler sağlayacaktır.

Obsidyen’in mesajı: Başkaları yapsa bile olumsuz düşünme ve davranma arzunuza teslim olmayın. Bu zor ama en güçlü öğretidir. Olumsuzluğumuz bize hoş olmayan şekillerde geri döner. Obsidyen, olumsuzluklarla başa çıkmanıza ve istikrarsız zamanlarda merkezde kalmanıza yardımcı olabilir. Değişime direnme.

Akrep için diğer iyi zodyak kristalleri şunlardır: oniks, yakut ve siyah opal.

Bu yazıyı beğendiniz mi?

"Beğendim" butonuna tıklayarak başkalarına da yardımcı olabilirsiniz. 
Akrep Burcu ve Şifalı Taşı Obsidyen, kişinin başkaları tarafından duygusal olarak tüketilmesini önleyen bir koruma taşıdır. İstenmeyen titreşimlere karşı bir kalkan görevi görebilir ve sizi fiziksel veya duygusal zararlardan korumaya yardımcı olabilir. Yerli Amerikalılar, onları negatif enerjilerden veya psişik saldırılardan korumak için bu taşı üzerlerinde tutarlar. Obsidyen, kısmen vücuttan enerjinin boşalmasını önleyerek, yüksek stres zamanlarında duygusal denge sağlama eğilimindedir. Topraklanmaya yardımcı olacak enerji, […]
5 1 5 2

Mistik Mabet Mobil uygulamasını indirin tüm içeriklerimiz anında cebinize gelsin.

Mistik Mabet Play Store

Merhaba, ben Özge! Mistik Mabet'in kurucu editörlerinden biriyim. Genellikle astroloji ve spiritüel alanlara ilgi duyan ve bu konularda içerik üreten biriyim.

Yanıt gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.

Instagram

Sonsuz mutluluk ve huzur herzaman benimle🙏
Üzerimdeki olumsuz ve negatif enerjilerden arınıyor, mucize enerjilere kendimi açıyorum.
777✨8888💫

X