• December 1, 2023

Daha ilk bakışta ruhumuza işler ferahlığı..

Bir su elementi taşı olan akuamarin, duygusal bedeni temizlemek ve iletişimsel tüm engelleri kaldırmak için güçlü bir kristaldir.

Büyük resmi görebilmek aynı zamanda küçük ayrıntıları fark edebilmek ve hepsinin birbiriyle nasıl bağlantılı olduğunu keşfetmek için yola ışık olan bir rehber niteliğindedir hayatımızda.

En bilge element olarak anılan su elementinin denge taşı olduğu için kişide empati yeteneği, sezgi gücü, duyarlılık, yardımseverlik gibi meziyetleri besler.

Aynı zamanda boğaz çakrasının birincil taşıdır ve boğaz çakrası bilinen fiziksel özelliklerinden öte spritüel olarak Ustalık alanı olduğu için kristalinizin üzerinden akarak alanınıza geçen frekans sizi en iyi versiyonunuza doğru ilerlemeye teşvik edecektir.

Aşırı öfke ve korkuyu dengeler, stresi azaltır, yaşamınıza yeterli derecede sukûnet, dinginlik ve sakinlik getirir.

Travmatik durumlardan, geçmiş yaşam anılarında ki duygusal kalıntılardan suyun geçtiği heryeri temizlemesi gibi kişiyi arındırır.

Dürüstlük, kendini doğru ifade edebilme, zihnin karmaşık dili ile değil köprü kurduğun kalbin dili ile konuşabilmeyi sağlar.

Aile içi ilişkilerde uyumu ve huzuru hayatınıza çapalar.

Boğaz çakrasındaki blokajlar ve dengesiz durumlara etkili olduğu için fiziksel olarakta bu alandaki tüm rahatsızlıkların ortadan kalkmasına aracı olacaktır.

Minik bir tüyo ile 🧚🗝️
Herhangi bir konuda şans etmenine ihtiyaç duyduğunuz da bu özel kristalinizi avuçlarınızda tutarak şans enerjimi yükseltecek frekansı alanıma çekmen için seni uyumluyorum demeniz yeterli olacaktır.

Sonsuz şifa aksın hayatlarımıza..🙏💫

Bu yazıyı beğendiniz mi?

"Beğendim" butonuna tıklayarak başkalarına da yardımcı olabilirsiniz. 
Akuamarin Kristali Daha ilk bakışta ruhumuza işler ferahlığı.. Bir su elementi taşı olan akuamarin, duygusal bedeni temizlemek ve iletişimsel tüm engelleri kaldırmak için güçlü bir kristaldir. Büyük resmi görebilmek aynı zamanda küçük ayrıntıları fark edebilmek ve hepsinin birbiriyle nasıl bağlantılı olduğunu keşfetmek için yola ışık olan bir rehber niteliğindedir hayatımızda. En bilge element olarak anılan su elementinin […]
5 1 5 6

Mistik Mabet Mobil uygulamasını indirin tüm içeriklerimiz anında cebinize gelsin.

Mistik Mabet Play Store

Merhabalar, Ebru ben. Mabedimizin kurucu editörlerinden biri de benim. 🤗 Evrenin, Yaratılışın ve Ruhun yolculuğunun tüm sırlarına karşı ilgiliyim. Kuantum, Tasavvuf, Enerji Sistemi ve aslında tüm Spiritüel (manevi) alanlarda tecrübe ve araştırmalarıma dayanan içerikleri bütüne katkı olması niyetiyle sizlere sunuyorum.💫

Yanıt gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.

Instagram

Sonsuz mutluluk ve huzur herzaman benimle🙏
Üzerimdeki olumsuz ve negatif enerjilerden arınıyor, mucize enerjilere kendimi açıyorum.
777✨8888💫

X