• December 8, 2023

Biz bu işin işinde olduğumuz için epey ilgiliyiz fakat yeterince bilgili miyiz? Tabiki, hayır!
Çünkü bu işin sonu yok, ucu açık, sonsuz bir derya… Her gün araştırıyoruz, okuyoruz, öğreniyoruz ve biliyoruz ki bilgi paylaştıkça çoğalır.
Çakralar ile ilgili bir çok yazı paylaşıyoruz, okuyorsunuz, başka kaynaklardan da araştırıyorsunuz, her kafadan ayrı bir ses çıkıyor ve yolun başında yorulup kaçıyorsunuz. Aman, sakın pes etmeyin! Size bu işi en yalın, en detaylı ve en karmaşasız bir dilde uygulamalı şekilde anlatan bir kitap önerim var. Umuyorum ki, sizlerde okuyunca tıpkı benim gibi ‘aradığım tamda buydu’ diyeceksiniz.

Gelelim kitabımıza:
Anodea Judith “Çakralar”

Anodea Judith, Amerikalı bir yazar ve konuşmacıdır. “Çakralar” adlı kitabı, vücuttaki çakraların rolünü ve bu çakraların enerji akışını anlama konusunda bir rehberdir. Kitapta, çakralar hakkında bilgi verilir ve her bir çakraya ait simge ve renkler ile ilgili bilgiler sunulur. Ayrıca, her bir çakranın fiziksel, duygusal ve zihinsel sağlık üzerindeki etkileri de açıklanmaktadır.

“Çakralar” kitabı, vücuttaki çakraların nasıl çalıştığını ve bu çakraların enerji akışını anlama konusunda bir rehberdir. Kitap, vücudun 7 ana çakrayı ele alır ve her bir çakranın fiziksel, duygusal ve zihinsel sağlık üzerindeki etkilerini açıklar. Kitapta ayrıca, her bir çakrayı açıklamaya yardımcı olabilecek simge ve renkler de verilir.

Anodea Judith, kitapta çakraların nasıl çalıştığını ve bu çakraların enerji akışını anlamaya yardımcı olmak için bir dizi çalışma tekniği de sunar. Kitap, çakraların nasıl dengede tutulabileceğini ve bu çakraların enerji akışını nasıl düzenleyebileceğinizi anlatır. Kitap, ayrıca çakraların nasıl kullanılabileceğini ve bu çakraların güçlerini nasıl kullanabileceğinizi de açıklar.

“Çakralar” kitabı, çakralar hakkında bilgi edinmek isteyenler için oldukça yararlı bir kaynaktır. Kitap, ayrıca çakraların nasıl dengede tutulabileceğini ve bu çakraların enerji akışını nasıl düzenleyebileceğinizi anlatır, böylece daha dengeli ve sağlıklı bir yaşam sürebilirsiniz.

Bu yazıyı beğendiniz mi?

"Beğendim" butonuna tıklayarak başkalarına da yardımcı olabilirsiniz. 
Anodea Judith Çakralar Kitabı Biz bu işin işinde olduğumuz için epey ilgiliyiz fakat yeterince bilgili miyiz? Tabiki, hayır! Çünkü bu işin sonu yok, ucu açık, sonsuz bir derya… Her gün araştırıyoruz, okuyoruz, öğreniyoruz ve biliyoruz ki bilgi paylaştıkça çoğalır. Çakralar ile ilgili bir çok yazı paylaşıyoruz, okuyorsunuz, başka kaynaklardan da araştırıyorsunuz, her kafadan ayrı bir ses çıkıyor ve yolun […]
5 1 5 3

Mistik Mabet Mobil uygulamasını indirin tüm içeriklerimiz anında cebinize gelsin.

Mistik Mabet Play Store

Merhaba, ben Özge! Mistik Mabet'in kurucu editörlerinden biriyim. Genellikle astroloji ve spiritüel alanlara ilgi duyan ve bu konularda içerik üreten biriyim.

Yanıt gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.

Instagram

Sonsuz mutluluk ve huzur herzaman benimle🙏
Üzerimdeki olumsuz ve negatif enerjilerden arınıyor, mucize enerjilere kendimi açıyorum.
777✨8888💫

X