• December 2, 2023
Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu Mistik Mabet
Aslan burcu haftalık yorumunuz, bu haftanın muhtemel tüm çabalarınızda size harika hediyeler ve başarılar getireceğini söylüyor. Giyim ve kozmetik sektörlerinde yer alanlar hedeflerine ulaşabilirler. Yine de evliliğinizde bazı inişler ve çıkışlar yaşayabilirsiniz. Aynı şey, birine bağlı insanlar için de beklenir. Anlaşmazlıkları önlemek için partnerinize bazı hediyeler göndermeniz tavsiye edilir. Ay’ın Oğlak burcunda Merkür’ü kare haline geldiği 14 Ocak’ta kardeşlerinizin veya arkadaşlarınızın size borç para verme potansiyeli var. Sağlığınızla ilgili bazı giderler olabilir. Bu hafta işe yaramaz eşyalara para harcamadığınızdan emin olun. İş değiştirmeye çalışan insanlar başarı bulabilir. Mars altında sporla ilgili sınavlar başarılı olabilir. Ek olarak, yurtdışında inanılmaz şanslar bulabilirsiniz.

Aslan burcu haftalık aşk yorumunuzda, bu hafta ilişkilerinizde eskilerden bazı kişilerin aniden ortaya çıkarabileceğini tahmin ediyor. Siz ve eşiniz işlerin iyi gitmesine izin vermeli ve affedici bir tavırla ilerlemelisiniz. Mutlu ilişkileri sürdürmek için evli çiftler tutarsız hareketler sergilemekten kaçınmalı ve eşlerinin bakış açısına saygılı olmalıdır. Ayrıca siz ve eşinizle olan ilişkiniz başarılı olmaya devam edeceksiniz. Ancak ailenizi de yanınızda getireceksiniz. Burç ayrıca arkadaşınızın yaptığınız tüm aşk tekliflerini destekleyeceğini tahmin eder.

Şu anda, son savurganlığınızdan pişman olabilirsiniz. Eksik olduğunuz şey için arzunuzu kontrol etmeyi ve başkalarını, özellikle de iş arkadaşlarınızı kıskanmaktan kaçınmayı öğrenmek çok önemlidir. Şu anda denemenin veya risk almanın zamanı değil. Aslan için haftalık kariyer yorumu, dikkatsizliğin veya ihmalin sizi strese sokacak ve gereksiz baş ağrıları verecek sorunlara veya dağınık koşullara yol açabileceğini tahmin ediyor. Hükümet ve üst düzey yetkililerle çatışmalar kaçınılmazdır, bu nedenle dikkatli olmalısınız.

Bu haftanın başında finansal planlamanızla ilgili herhangi bir sorun varsa, hızlı bir şekilde harekete geçmeniz gerekebilir. Tamamen sonraki konuya odaklanabilmeniz için her şeyi beklemeye almanız gerekebilir. Bu hafta Aslan finans yorumu,  yeni bir ev veya iş yeri satın almanızın şanslı olacağını gösteriyor. Aksi takdirde düşüncelerinizi ve duygularınızı görmezden gelmek yerine, onları avantajlı olacak iyimser bir çalışmaya yönlendirin.

Bu haftanın sağlığı oldukça farklı olabilir, mümkün. Sık sık alerjik reaksiyonlar yaşıyorsanız, potansiyel alerjenlerin bir listesini yapın ve bazı ilaçları elinizin altında bulundurun. Sinüs ve migren semptomlarının şiddetlenmesini önlemek için fazla çalışmamaya dikkat edin. Çabucak daha iyi hissetmeye başlayabilirsiniz. Seyahat ediyorsanız, temel ihtiyaçlarınızı toplayın. Son olarak, Aslan burcu haftalık sağlık yorumu gerekli tüm reçeteleri stoklamanızı ve sağlığınıza ekstra özen göstermenizi önerir.

 

Bu yazıyı beğendiniz mi?

"Beğendim" butonuna tıklayarak başkalarına da yardımcı olabilirsiniz. 
Aslan Burcu Haftalık Analizi (08 Ocak – 14 Ocak 2023) Aslan burcu haftalık yorumunuz, bu haftanın muhtemel tüm çabalarınızda size harika hediyeler ve başarılar getireceğini söylüyor. Giyim ve kozmetik sektörlerinde yer alanlar hedeflerine ulaşabilirler. Yine de evliliğinizde bazı inişler ve çıkışlar yaşayabilirsiniz. Aynı şey, birine bağlı insanlar için de beklenir. Anlaşmazlıkları önlemek için partnerinize bazı hediyeler göndermeniz tavsiye edilir. Ay’ın Oğlak burcunda Merkür’ü kare haline […]
5 1 5 3

Mistik Mabet Mobil uygulamasını indirin tüm içeriklerimiz anında cebinize gelsin.

Mistik Mabet Play Store

Merhaba, ben Özge! Mistik Mabet'in kurucu editörlerinden biriyim. Genellikle astroloji ve spiritüel alanlara ilgi duyan ve bu konularda içerik üreten biriyim.

Yanıt gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.

Instagram

Sonsuz mutluluk ve huzur herzaman benimle🙏
Üzerimdeki olumsuz ve negatif enerjilerden arınıyor, mucize enerjilere kendimi açıyorum.
777✨8888💫

X