• December 8, 2023

Sitrinin güneşli rengi, tıpkı Güneş Baba’nın hayat veren ışığının tadını çıkarmanın yaptığı gibi zihnin yenilenmesine yardımcı olur. Sitrin, kişinin hayata olumlu bir bakış açısı sağlamasına yardımcı olur. Her düzeydeki engelleri ve korkuları ortadan kaldırır ve kişinin başkalarıyla daha iyi iletişim kurmasına yardımcı olur. Sitrin, bir istikrar duygusu yaratmaya yardımcı olur, enerji ve duygusal denge ekler ve olaylara rasyonel bir yaklaşım sağlayarak bizi burada ve şimdi topraklar.

Sitrin’in enerjisi, olumlu, iyimser bir tutumun olumlu bir sonuç üreteceği anlamına gelir. Büyük özgüven ve özgüven gerektiğinde kullanın. Duygusal veya fiziksel stres ve yorgunluk, hayatı kasvetli gösterebilir ve sizi zorluklarla baş edemez hale getirebilir. Yeterince dinlendiğinizden ve biraz eğlendiğinizden emin olun. Sitrin, duygusal dengenizi yeniden kazanmanıza yardımcı olabilir. Hepimiz yolumuzdan sapıyoruz. İyileşmemizin ne kadar sürdüğü, başarılarımızı ve başarısızlıklarımızı belirleyen şeydir.

Sitrin, gücü hem pratik hem de büyülü bir düzeyde tezahür ettirmek söz konusu olduğunda, tüm burç işaretleri için en iyi kristallerden biridir. Sağlıklı bir egoyu, özgüveni ve değerli olma duygularını teşvik ettiği için, kullanıcısını hem duygusal hem de ruhsal olarak güçlendirir. Yeni dönem  şifacıları, taşın rüyaların önemini artırabileceğine ve zihni yeni ve daha olumlu düşünce formlarına açabileceğine inanırlar. Renginden dolayı üriner ve endokrin sistemleri güçlendirdiğine inanılır.

Sitrinin havadaki ve auradaki zehirli kirleri temizlediği bilinmektedir. Doğaüstü bir düzeyde, kendine zarar verme eğilimlerini azaltırken iradeyi, mutluluğu ve güveni artırır. Bunun bir sonucu olarak, genellikle şaşırtıcı ve çok beklenmedik şekillerde iyi şans getirebilir.

Sitrin’in mesajı: Bazı terapistler, mutsuz veya kötü niyetli bir ilişki nedeniyle kimlik duygusunu kaybetmiş kişilerin, düzenli olarak sitrin ile meditasyon yaparak kişisel güçlerinin çoğunu geri kazanabileceklerine inanırlar.

Aslan için diğer iyi değerli taşlar şunlardır: kehribar, topaz ve jasper.

Bu yazıyı beğendiniz mi?

"Beğendim" butonuna tıklayarak başkalarına da yardımcı olabilirsiniz. 
Aslan Burcu ve Şifalı Taşı Sitrinin güneşli rengi, tıpkı Güneş Baba’nın hayat veren ışığının tadını çıkarmanın yaptığı gibi zihnin yenilenmesine yardımcı olur. Sitrin, kişinin hayata olumlu bir bakış açısı sağlamasına yardımcı olur. Her düzeydeki engelleri ve korkuları ortadan kaldırır ve kişinin başkalarıyla daha iyi iletişim kurmasına yardımcı olur. Sitrin, bir istikrar duygusu yaratmaya yardımcı olur, enerji ve duygusal denge ekler […]
5 1 5 2

Mistik Mabet Mobil uygulamasını indirin tüm içeriklerimiz anında cebinize gelsin.

Mistik Mabet Play Store

Merhaba, ben Özge! Mistik Mabet'in kurucu editörlerinden biriyim. Genellikle astroloji ve spiritüel alanlara ilgi duyan ve bu konularda içerik üreten biriyim.

Yanıt gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.

Instagram

Sonsuz mutluluk ve huzur herzaman benimle🙏
Üzerimdeki olumsuz ve negatif enerjilerden arınıyor, mucize enerjilere kendimi açıyorum.
777✨8888💫

X