• November 30, 2023

DUA, DİLEK VE ŞANS KAPILARI AÇILIYOR: 6 Ocak Cuma akşamı yani bugün saat 20:10 dan başlayıp gece 12’ye kadar Ay ve Sirius kavuşumda olacak.

Sirius Güneşe en yakın ve ondan sonraki en parlak yıldızdır.Çıplak gözle görülebilen bu yıldızın hayatımıza katkıları tahmin edilenden çok daha fazla olduğundan sizlerde bu güzel kavuşmadan yararlanın istedik. 6 Ocak günü, akşam saatlerinde başlayan kavuşmanın 12’ye dek süreceği bilinirken bu esnada neler bize katkı olur birlikte göz atalım…Astroloji meraklılarının heyecanla beklediği Sirius Yıldızı ile Ay kavuşması bugün yani 6 Ocak Cuma günü, haftanın son iş gününde tüm enerjinizi olumluya çevirmenize vesile olacak. Kavuşma anlarında ne yapacağını bilemeyen meraklılar için Sirius Yıldızı ile Ay kavuşmasında neler yapılır? İşte detaylar…

SIRIUS YILDIZI NEDİR?

Sirius Yıldızı güneşten sonra en parlak yıldızdır ve bunun sebebi de güneşe yakın olmasıdır.Sirius güneşimizin güneşidir, ruhumuzu besleyen bir enerjidir.Çıplak gözle görülebilen Sirius yıldızı antik dönemlerden bu yana mitoloji ve okült alanlarda bir sembol olarak kullanılmıştır. Yunan mitolojisinde avcı Orion’un köpeğidir. Mısır’da ölüleri öteki aleme taşıyan Anubis’tir. Kur’an-ı Kerim’de Şi’ra yıldızı olarak geçmektedir.

SIRIUS-AY KAVUŞUMUNDA NELER YAPILMALI?

Bugün akşam saatlerinde başlayacak kavuşum gece 12 olana kadar devam edecek. Bu saatler dua, dilek, şans kapılarının açık olduğu bir zaman aralığı.Şifa ve meditasyon çalışmaları yapılabilir. Sona ermesi gereken şeylerden kurtulmak için uygun bir zaman dilimi.Özellikle bugün yardıma muhtaç bir dişi görürseniz çekinmeden yardım elinizi uzatın,unutmayın yapılan her yardım size geri dönecektir.Bugünün ayrıca belirttiğim zaman dilimlerinin koruma enerjisi oldukça yüksektir.

Dileklerinizi dileyin ve unutun asla peşine düşmeyin. Yaratıcınıza güvenin, bol bol şükür ve dua edin.
💫Unutmayın yaratıcınıza koşulsuz güvenmek dileklerinize kavuşmanız demektir.

Bu yazıyı beğendiniz mi?

"Beğendim" butonuna tıklayarak başkalarına da yardımcı olabilirsiniz. 
Ay ve Sirius Kavuşuyor (6 Ocak 2023) DUA, DİLEK VE ŞANS KAPILARI AÇILIYOR: 6 Ocak Cuma akşamı yani bugün saat 20:10 dan başlayıp gece 12’ye kadar Ay ve Sirius kavuşumda olacak. Sirius Güneşe en yakın ve ondan sonraki en parlak yıldızdır.Çıplak gözle görülebilen bu yıldızın hayatımıza katkıları tahmin edilenden çok daha fazla olduğundan sizlerde bu güzel kavuşmadan yararlanın istedik. 6 Ocak günü, […]
5 1 5 7

Mistik Mabet Mobil uygulamasını indirin tüm içeriklerimiz anında cebinize gelsin.

Mistik Mabet Play Store

Merhaba, ben Özge! Mistik Mabet'in kurucu editörlerinden biriyim. Genellikle astroloji ve spiritüel alanlara ilgi duyan ve bu konularda içerik üreten biriyim.

Yanıt gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.

One reply on “Ay ve Sirius Kavuşuyor (6 Ocak 2023)”

  • Avatar
    Mürvet
    Ocak 6, 2023 at 12:19 pm

    Herkesin hayrına gelişsin inşallah hepimizin gönlünün duası gerçek olsun 🙏

Instagram

Sonsuz mutluluk ve huzur herzaman benimle🙏
Üzerimdeki olumsuz ve negatif enerjilerden arınıyor, mucize enerjilere kendimi açıyorum.
777✨8888💫

X