• December 7, 2023
Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu Mistik Mabet
(19 Şubat – 20 Mart)

Balık burcuna göre bağlantılarınız ve duygularınız merkez sahneye çıkacak ve duygusal olarak dolu olacaksınız. Bu haftanın romantik ilişkinizde bazı canlandırıcı gelişmelere neden olması muhtemeldir. Ancak hafta ilerledikçe hayaller ve gerçeklik arasında ayrım yapmak kolaylaşabilir. Hafta sonuna kadar olan hafta içi günler duygularınızı ifade etmek için harika bir zamandır. Bu hafta, bazı verimli ticari anlaşmalara varmak için harika şanslar sunabilir. Finansal ilerlemeniz hızlandırılabilir. İş yerinde yönlendirilmiş ve yeniden enerjilenmiş hissetmenizi sağlayacak bazı yeni fırsatlar bulabilirsiniz. Ancak sizi üst ve astlarla karşı karşıya getiren bazı zor sorunlar olabilir. Hafta sonu yaklaştıkça, 14 Ocak’ta Ay Oğlak burcunda Merkür ile aynı hizaya gireceği için işler daha iyi hale gelebilir. Bu hafta akademik ilerleme kaydetmek mümkün olabilir.

Balık burcu aşk burçları

Bu haftanın aşk burcuna göre, bu hafta kendinizi rahat hissedecek ve sevdiklerinizle sohbet ederken şefkat göstereceksiniz. Partnerinizin sözleri tüm dikkatinizi çeker. Bunun sonucunda kendilerini özel hissedecekler. Balık burcu önümüzdeki hafta için burçları sever, size özel birini çizmek için sabırlı olmanızı ve kendinizi geliştirmenizi tavsiye ediyor. Evli çiftlerin nezaketle ve sabırla işbirliği yapmaları gerekir. Siz ve eşiniz daha sık birlikte çalışacaksınız. İkiniz arasında daha fazla karşılıklı güven olacak.

Balık kariyer falı

Artık bir dönüşüm geçiriyorsunuz. Sorunlarınız ve stresiniz çözülecektir. Bir çalışma ortamında olmak sizin için çok faydalı olacaktır. Rakipleriniz size yaklaşmaya cesaret edemeyecek çünkü onları yenmek için doğru zihin çerçevesinde olacaksınız. Astrotalk’taki astrologlarımız cesur olacağınızı ve profesyonel başarıya ulaşacağınızı tahmin ediyor. Bir projeye veya bir fikre şans vermeye karar verirseniz yıldızlar sizin tarafınızda olacaktır. Balık haftalık kariyer tahminine göre, etkili iş ilerlemesi için bir şans var.

Balık finans falı

Nakit akışınız sağlıklıyken harcamalar azaltılmalıdır. Finansal planınız. Lütfen ileride kullanmak üzere hafta başında paranızı toplayın. Abartılı bekleyebilir. Perakende ve gayrimenkule yatırım yapmak istiyorsanız bir finans uzmanıyla konuşmalısınız. Ayrıca, başkasına borç para vermeyin. Bu haftanın Balık haftalık mali falı size yalnızca mevcut eşyalarınızdan elde edilen karlara odaklanmayı öğretebilir.

Balık sağlığı falı

Sağlığınız, yaşadığınız duygusal yüksek ve çıkışlardan zarar görebilir. Güvenliğiniz tehlikede olabilir. Uzun süredir devam eden bazı tıbbi durumlar artık yeniden ortaya çıkabilir. Her şeyin sıkıca kontrol altında tutulmasını sağlamak için tıbbi notlarınız düzenli olarak izlenmelidir. Balık haftalık sağlık falına göre, hafta ilerledikçe kendinizi çok daha rahat ve hevesli hissetmeye başlayabilirsiniz.

Haftanın ipucu

Baktığınız her yerde güzellikle karşılaşacaksınız çünkü enerji zihnin yönünü takip ediyor.

Bu yazıyı beğendiniz mi?

"Beğendim" butonuna tıklayarak başkalarına da yardımcı olabilirsiniz. 
Balık Burcu Haftalık Analizi (08 Ocak – 14 Ocak 2023) (19 Şubat – 20 Mart) Balık burcuna göre bağlantılarınız ve duygularınız merkez sahneye çıkacak ve duygusal olarak dolu olacaksınız. Bu haftanın romantik ilişkinizde bazı canlandırıcı gelişmelere neden olması muhtemeldir. Ancak hafta ilerledikçe hayaller ve gerçeklik arasında ayrım yapmak kolaylaşabilir. Hafta sonuna kadar olan hafta içi günler duygularınızı ifade etmek için harika bir zamandır. Bu hafta, […]
5 1 5 4

Mistik Mabet Mobil uygulamasını indirin tüm içeriklerimiz anında cebinize gelsin.

Mistik Mabet Play Store

Merhaba, ben Özge! Mistik Mabet'in kurucu editörlerinden biriyim. Genellikle astroloji ve spiritüel alanlara ilgi duyan ve bu konularda içerik üreten biriyim.

Yanıt gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.

Instagram

Sonsuz mutluluk ve huzur herzaman benimle🙏
Üzerimdeki olumsuz ve negatif enerjilerden arınıyor, mucize enerjilere kendimi açıyorum.
777✨8888💫

X