• December 1, 2023

Baş Melekler, onlar kimdir ve size hangi konuda yardımcı olabilirler?

Başmelekler, inanılmaz bir ışık ve frekansla titreşen muhteşem ruhsal varlıklardır . Her Başmelek , taşıdıkları muazzam İlahi Işık ve sevgi aracılığıyla Yaratıcının, Tanrı’nın ve Var Olan Her Şeyin belirli niteliklerini ve niteliklerini aydınlatır.

Başmelekler , Göklerde ve Yeryüzünde İlahi iradeye göre hizmet ederler ve görevleri genellikle insanlığa yardım etmekle iç içedir, bu nedenle varlıkları birçok dünya dininde belgelenmiştir.

Başmelek Nedir?

Başmelekler herhangi bir dinin veya kültürün dışında var olurlar ve zaman ve mekanın dışında var olurlar.Geçmişimiz, bugünümüz ve geleceğimiz de dahil olmak üzere gerçekliği, şimdiki anda tek bir enerji akışı olarak görebilirler , bu da onların güçlü rehberlik ve aydınlatıcı yeni bakış açıları sunmalarını sağlar.

Başmelekler, dünyanın farklı yerlerindeki farklı insanlara aynı anda görünebilir. Onlar koruyucu melekleri, rehberleri ve Dünya’da bize yardım sağlayan diğer melekleri koordine eden ve denetleyen büyük ışık ve koşulsuz sevgi varlıklarıdır. Başmelekler her zaman İlahi olanın ışığını ve koşulsuz sevginin enerjisini yansıtırlar.

Başmelekler, ne zaman istersek sevgilerini, rehberliklerini, şifalarını ve desteklerini sunmaya fazlasıyla istekli olan, ancak iznimiz olmadan müdahale etmeyecek olan,ışığın son derece gelişmiş ruhsal varlıklarıdır.

Başmelekler Nasıl Çağırılır?

Başmeleklerle düzgün bir şekilde bağlantı kurmanın veya onları uyandırmanın tek bir yolu yoktur , ancak kesin olan bir şey var ki, önce titreşiminizi artırarak ve süptil ve psişik duyularınızı açmayı öğrenerek, Başmeleklerin yüksek titreşimli enerjisiyle bağlantı kurma olasılığınız çok daha yüksektir. anlamlı bir şekilde.

Kaç Baş Melek Vardır?

Çoğu insanın düşündüğünden çok daha fazla Başmelek var . Onlarca, hatta yüzlerce Başmelek yok… Binlerce Başmelek var.

İnternette 7 Başmelek veya 12 Başmelek olduğunu söyleyen birçok makale bulabilirken …

Gerçek şu ki, perde arkasında hizmet eden çok daha fazla Başmelek var. En yaygın olarak bilinen Başmelekler, dini metinlerde atıfta bulunulan ve görevleri insanlıkla en düzenli şekilde kesişen kişilerdir.

Başmeleklerin isimlerini ve anlamlarını bir sonraki makalemizde sizler için detaylıca anlatacağız.

 

Bu yazıyı beğendiniz mi?

"Beğendim" butonuna tıklayarak başkalarına da yardımcı olabilirsiniz. 
Baş Melekler Kimlerdir? İsimleri Ve Anlamları Baş Melekler, onlar kimdir ve size hangi konuda yardımcı olabilirler? Başmelekler, inanılmaz bir ışık ve frekansla titreşen muhteşem ruhsal varlıklardır . Her Başmelek , taşıdıkları muazzam İlahi Işık ve sevgi aracılığıyla Yaratıcının, Tanrı’nın ve Var Olan Her Şeyin belirli niteliklerini ve niteliklerini aydınlatır. Başmelekler , Göklerde ve Yeryüzünde İlahi iradeye göre hizmet ederler ve görevleri genellikle insanlığa yardım […]
5 1 5 3

Mistik Mabet Mobil uygulamasını indirin tüm içeriklerimiz anında cebinize gelsin.

Mistik Mabet Play Store

Merhaba, ben Özge! Mistik Mabet'in kurucu editörlerinden biriyim. Genellikle astroloji ve spiritüel alanlara ilgi duyan ve bu konularda içerik üreten biriyim.

Yanıt gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.

Instagram

Sonsuz mutluluk ve huzur herzaman benimle🙏
Üzerimdeki olumsuz ve negatif enerjilerden arınıyor, mucize enerjilere kendimi açıyorum.
777✨8888💫

X