• December 2, 2023
Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu Mistik Mabet
Başak burcu haftalık yorumu Mars ve Ay’ın hareketi nedeniyle bu hafta kişisel ve profesyonel cephelerdeki görevleri bitirmek için dürtüselliğinizi kontrol etmenizi ve sabırlı olmanızı tavsiye eder. Venüs hem romantik durumda hem de profesyonel ortamda destek vermeye hazırdır. Satürn ve Ay’ın hareketleri işe ve istenmeyen endişeye neden olabileceğinden olumlu bir düşünce içinde olmanız önerilir. Romantik hayatınızın sizi strese sokan bazı zorlukları olabilir. Sevgilinize asla anlamsız bir soru sormayın. Birlikte zaman geçirin ve geçmiş hatalar için birbirinizi suçlamaktan kaçının çünkü bu ilişkinize zarar verebilir. 14 Ocak’ta Ay, Oğlak burcunda Merkür’ün karesini alacak ve bu da bir aile toplantısının olacak demektir. İç kısımdaki değişiklikler, Mars’ın geçişi nedeniyle beklenmedik masraflara neden olabilir. Markalı şirket veya uluslararası bir müşteri, giyim üreticisi veya perakendeci ile iyi bir fiyat görüşmesi yapabilir. Bu hafta bağlantınız mükemmel olacak. Ancak, kapsamlı bir araştırma yapmadan önce çok para yatırmaktan kaçınmaya çalışın. Öğrencilerin anneleri akademik çalışmalarında onlara yardımcı olacaktır.

Sevdiklerinizi hafife almamalısınız. İstediğinizi elde etmeye yönlendirilseniz bile, eşinizin de kendine baktığından emin olun. Aksi takdirde, terk edilmiş hissedebilirler ve bu da ilişkiniz üzerinde kötü bir etkiye neden olabilir. Başak haftalık aşk falı, bireylere sevdikleri biriyle vakit geçirmek için telaşlı programlarından biraz zaman ayırmalarını tavsiye eder. Evli kişiler eşleriyle mali durumları ve gelecek planları hakkında konuşmalıdır. Bütün bunlar şans iletişimini teşvik edecektir.

Şu anda heyecan yaşıyor olacaksınız. Rakiplerinizin saldırılarına karşı savunmasız olmayacaksınız ve zor durumlarla başa çıkacak donanıma sahip olacaksınız. Bu hafta Başak kariyer yorumu çabanızın gelirinizi artıracağını gösteriyor. Arkadaşlarınız hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Dürüst olmayan davranış için bir şans var. Genişletilmiş otoritenin bir sonucu olarak sorunlar ortaya çıkacaktır. Çalışma ortamında istenmeyen değişiklikler meydana gelebilir.

Mali durumunuz çoğunlukla olumlu kalacaktır. Hisseniz, önceki yatırımlarınızdan büyük bir finansal getiri elde ederse güçlendirilebilir. Hafta sona ererken, kesinlikle küçük bir ilerleme göreceksiniz. Finansmanınızı yönetmek için planlama ve net düşünme yardımcı olabilir. Aile biraz para harcayabilse bile işler yine de yolunda olabilir. Başak için haftalık finans falı, öngörülemeyen bir nakit sıkıntısına hazırlanmanızı önerir.

Başak haftalık sağlık yorumunuz, küçük hastalıklara karşı önlem almanızı teşvik eder çünkü farklı hava türlerinin başlaması sizi hava koşullarında hissettirebilir. Transfer olasılığı nedeniyle ailenizin sağlığına da dikkat edin. Küçük semptomlar yaşarsanız, bunları evde tedavi edebilirsiniz. Üç günden uzun sürerse doktora gitmelisiniz. Seyahatinize çıkmadan önce sağlam bir planınız olduğundan emin olun.

Kahvenizi alırken, sokakta dolaşırken bireylerle tanışmak faydalı olabilir.

Bu yazıyı beğendiniz mi?

"Beğendim" butonuna tıklayarak başkalarına da yardımcı olabilirsiniz. 
Başak Burcu Haftalık Analizi (08 Ocak – 14 Ocak 2023) Başak burcu haftalık yorumu Mars ve Ay’ın hareketi nedeniyle bu hafta kişisel ve profesyonel cephelerdeki görevleri bitirmek için dürtüselliğinizi kontrol etmenizi ve sabırlı olmanızı tavsiye eder. Venüs hem romantik durumda hem de profesyonel ortamda destek vermeye hazırdır. Satürn ve Ay’ın hareketleri işe ve istenmeyen endişeye neden olabileceğinden olumlu bir düşünce içinde olmanız önerilir. Romantik hayatınızın […]
5 1 5 4

Mistik Mabet Mobil uygulamasını indirin tüm içeriklerimiz anında cebinize gelsin.

Mistik Mabet Play Store

Merhaba, ben Özge! Mistik Mabet'in kurucu editörlerinden biriyim. Genellikle astroloji ve spiritüel alanlara ilgi duyan ve bu konularda içerik üreten biriyim.

Yanıt gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.

Instagram

Sonsuz mutluluk ve huzur herzaman benimle🙏
Üzerimdeki olumsuz ve negatif enerjilerden arınıyor, mucize enerjilere kendimi açıyorum.
777✨8888💫

X