• December 2, 2023

Bu taş hem fiziksel hem de ruhsal seviyelerde koruyucu bir şekilde hareket eder. Yeşim taşının uzun bir yaşamı kolaylaştırdığına ve güçlendirdiğine uzun zamandır inanılıyor. Çinliler geleneksel olarak yeşim taşına çok büyük saygı duymuşlardır ve koruyucu bir tılsım olarak güzel bir geçmişi vardır.

Daha sağlıklı, daha uzun bir yaşamı teşvik etmek ve gerektiğinde ruhların korumasını çekmek için hayvan tılsımları oyulmuştur. Yeşim ayrıca servet ve servet çekmek için ritüellerde kullanıldı. Bolluk ve koruma için bu taşın heykelleri yaygındı. Yemekler genellikle yeşimden oyulmuştur. Mücevherin ayrıca uzun ömürlülüğü sembolize ettiğine inanılıyordu ve bu nedenle yeşim kaplarda bulunan yiyecek veya içecekler bu enerjiyi emecekti.

Yeşim taşı enerjisi huzur, sakinlik, uyum, huzur ve zihinsel berraklık bahşeder ve kişiyi gerçek hislerini ve duygularını güvenle ifade etmeye teşvik eder. Kalbin meselelerini güçlü bir şekilde etkiler ve ilişkileri geliştirmeye yardımcı olabilir. Yeşim, kaybolan veya kopan ilişki bağlantılarını ve bağları onarmak için harikadır.

Bu taş ayrıca ortaklar, aile üyeleri veya iş arkadaşlarınızla uzlaşmayı başarabilmeniz için daha birleşik bir ortamı teşvik eder. Yeşim, zodyak kristali olarak yaratıcı düşünceye ilham verir ve teşvik eder.

İşle ilgili konularda, farklı bireyleri birleştirmek ve ortak hedefler doğrultusunda çalışmalarını sağlamak için yeşim taşını kullanabilirsiniz. Materyalizm veya açgözlülük olmadan uyumlu bir atmosfer ve başarı ve bolluk arzusu yaratmaya yardımcı olur.

Yeşim taşı aynı zamanda net muhakemeyi güçlendirmek için elverişlidir ve bunu yaparken mükemmel karar vermeyi teşvik eder. Dengeleyici bir etkiye sahip olduğu için, yeşim takan kişiyi planlarının ve hırslarının başarıya layık olduğuna inanması için motive eder.

Yeşim’in mesajı: Bu, sinirli bir mizaca sahip olanlar veya kolayca bunalanlar için yararlı bir taştır. Bu taşın sevgi dolu enerjileri, topraklama enerjisi ve güvenlik duygusu sağladığı için duygusal travmadan kurtulmanıza yardımcı olacaktır.

Başak için diğer iyi değerli taşlar şunlardır: Amazonit, safir ve zirkon

Bu yazıyı beğendiniz mi?

"Beğendim" butonuna tıklayarak başkalarına da yardımcı olabilirsiniz. 
Başak Burcu ve Şifalı Taşı Bu taş hem fiziksel hem de ruhsal seviyelerde koruyucu bir şekilde hareket eder. Yeşim taşının uzun bir yaşamı kolaylaştırdığına ve güçlendirdiğine uzun zamandır inanılıyor. Çinliler geleneksel olarak yeşim taşına çok büyük saygı duymuşlardır ve koruyucu bir tılsım olarak güzel bir geçmişi vardır. Daha sağlıklı, daha uzun bir yaşamı teşvik etmek ve gerektiğinde ruhların korumasını çekmek […]
5 1 5 3

Mistik Mabet Mobil uygulamasını indirin tüm içeriklerimiz anında cebinize gelsin.

Mistik Mabet Play Store

Merhaba, ben Özge! Mistik Mabet'in kurucu editörlerinden biriyim. Genellikle astroloji ve spiritüel alanlara ilgi duyan ve bu konularda içerik üreten biriyim.

Yanıt gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.

Instagram

Sonsuz mutluluk ve huzur herzaman benimle🙏
Üzerimdeki olumsuz ve negatif enerjilerden arınıyor, mucize enerjilere kendimi açıyorum.
777✨8888💫

X