• December 2, 2023

Herşey yalnızca bir araç hakikate varmak için…

Dua, zikir, sayı sekansları, mantralar, semboller, olumlamalar hepsinin aynı şeye hizmet ettiğini anladığımız zaman hangi yol bize uygun geliyorsa ve dönüşümümüze hizmet ediyorsa ordan gitmek ve hatta hepsini kabul edip her yönden çalıştırmak mümkün ve güvenlidir bizler için.

“Yönümüz Tek” yollarımız ayrı sadece ve bazen benzer… Bazı insanları kendimize çok daha yakın hissetmemize sebeptir yolumuzun benzer olması frekasımızın, yaşadıklarımızın, beklentilerimizin inançlarımızın değişen ve değişmesi için uğraştığımız şeylerin aynı olması..
Damdan düşenin halinden damdan düşen anlar misali..

Kimisi de koşulsuz, yargısız, sorgusuz açmıştır yüreğini belki aynı şeyleri tecrübe etmemiştir sizinle ancak empattır ve anlar sizi öfkenize bakıp sebebini anlar kırmışlar seni der zırhını giymişsin ne kadar iyi gibi görünsende hissediyorum yaralı yanlarını bırak dönüşsün hepsi sen en saf haline geri dön bu defa korkma birdaha aynı şekilde yaralamalarına izin vermeyecek güçtesin yeterki gücünü reddetme saklanma korkma!

İki seçimin var.. ya aynı şeyleri yaşamaya devam edeceksin yada kırıp bu döngüyü olmak istediğin hayata ve Öz’üne kavuşacaksın..
Bunu istemesen burda olmazdın! Hiçbirşey, hiçbir karşılaşma boşuna yada tesadüf değildir, öyle mükemmel ki sistemi yeter ki aç gönlünü ve takip et hayatı, sadece bakma gör!
Ozaman benden, senden, herkesten, heryer ve herşeyden görünen, konuşanı tanıyacaksın..

İçindeki Sen, Seni Çağırıyor..

Bu yazıyı beğendiniz mi?

"Beğendim" butonuna tıklayarak başkalarına da yardımcı olabilirsiniz. 
Bir “Ben” var bende, benden içeri… Herşey yalnızca bir araç hakikate varmak için… Dua, zikir, sayı sekansları, mantralar, semboller, olumlamalar hepsinin aynı şeye hizmet ettiğini anladığımız zaman hangi yol bize uygun geliyorsa ve dönüşümümüze hizmet ediyorsa ordan gitmek ve hatta hepsini kabul edip her yönden çalıştırmak mümkün ve güvenlidir bizler için. “Yönümüz Tek” yollarımız ayrı sadece ve bazen benzer… Bazı insanları […]
5 1 5 4

Mistik Mabet Mobil uygulamasını indirin tüm içeriklerimiz anında cebinize gelsin.

Mistik Mabet Play Store

Merhabalar, Ebru ben. Mabedimizin kurucu editörlerinden biri de benim. 🤗 Evrenin, Yaratılışın ve Ruhun yolculuğunun tüm sırlarına karşı ilgiliyim. Kuantum, Tasavvuf, Enerji Sistemi ve aslında tüm Spiritüel (manevi) alanlarda tecrübe ve araştırmalarıma dayanan içerikleri bütüne katkı olması niyetiyle sizlere sunuyorum.💫

Yanıt gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.

Instagram

Sonsuz mutluluk ve huzur herzaman benimle🙏
Üzerimdeki olumsuz ve negatif enerjilerden arınıyor, mucize enerjilere kendimi açıyorum.
777✨8888💫

X