• December 2, 2023
Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu Mistik Mabet
Boğa burcu bu hafta, heyecan dolu, enerji verici ve şanslı olaylarla dolu bir hafta olduğu mesajını veriyor. Mars’ın hareketi, başkalarına havalı bir şekilde yanıt verdiğinizi gösterir. Çalışma alanında amaçlandığı gibi ilerlemek ve kendinizi nazardan korumak için işinde uzman biri ya da aile büyüklerinden destek alabilirsiniz. En iyi özelliklerimizi kelimelere dökmek bize ilham verecek ve doğru kararları vermek tüm durum üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacaktır. Mars’ın hafta boyunca hareketi nedeniyle diş problemleri ortaya çıkabilir. Sporla ilgilenenler için sahada düzenli antrenmanın yanı sıra herhangi bir sağlık sorununa da dikkat etmelidir. Satürn ve Mars’ın birleşik etkisi sinir sistemi ile ilgili sorunlara neden olabilir. Saygı duyulan bir yeri ziyaret edebilirsiniz. Güneş’in etkisi çatışmaya yol açabileceğinden, üstlerinizle konuşurken dikkatli ve soğukkanlı olmanız önerilir. Ay’ın Oğlak burcunda Merkür’ü kareye çıkardığı 14 Ocak’ta ikili ilişkilerde birbirinize olan ilgisizliklere karşı dikkatli davranmalısınız.

Boğa haftalık yorumu, her şeyden olduğu gibi keyif alacağınızı tahmin ediyor. Bazı romantik arkadaşlarınızdan daha fazla sıcaklık ve sevginin yanı sıra güzel bir restoranda iki kişilik romantik bir yemek yaşayacaksınız. Burç, gelecekte sizin ve eşinizin bağlantısının ortak anlayışınız nedeniyle güçleneceğini önceden haber verir. Ek olarak, sevdiklerinizin beklentilerini aşacak ve özel biriyle ilişkinizi güçlendirecek harika zaman geçireceksiniz.

Haftanın başlangıcı işte çok rekabetçi bir zaman olabilir. Ancak zekanız size fayda sağlar, çünkü kalıcı sorunlarla başa çıkmanıza izin verecek önemli kararlar verebilirsiniz. Ailenizdeki yaşlı bireylerle olan bağlılıklarınıza önem vermelisiniz. Profesyonel hayatınız güzel gidiyor olabilir. Boğa burcu için haftalık kariyer falı birçok engelle karşılaşacağınızı gösterir, ancak içgüdülerinizi kullanarak bunları aşabilirsiniz. Yine de iş adamlarının sorun yaşamaması gerekir.

Ticari olarak, bu hafta başarıyı elde edeceksiniz. Genel olarak canlandırıcı bir hafta olacaktır. Önceki yatırımların telafi edilme şansı var. Bir kredi çekerken veya parayla ilgili uğraşlarda oldukça dikkatli olun. Arabaların, arkadaşların ve çocukların eğitiminin maliyeti birkaç zorlayıcı konudur. Büyük kardeşlerinizden maddi yardım alabilirsiniz. Konut maliyetlerine ve sigortaya yatırım yapılması gerekebilir. Son olarak, Boğa burcunun haftalık finans yorumunda, oldukça büyük miktarda para kazanabileceğinizi bizlere bildiriyor.

Sağlığınız için dikkatli olmanız tavsiye edilir. Sağlığınızın ne kadar önemli olduğunu asla unutmayın. Diyetinize ve egzersiz rutininize bağlı kalmaya çalışın çünkü sağlığınız önce gelmelidir! Bozulan sağlığınızda önemli bir faktör olabilecek sağlıksız yediklerinize dikkat edin ve biraz daha az yiyin. Özellikle bu aralar evde kendi pişirdiğiniz yiyecekleri tüketmeye dikkat edin. Çok uzun zamandır gizli gizli abur cubur tüketiyorsunuz bu alışkanlığınızdan vazgeçin.

Çok uyuyun, hayallerinizi yazın ve iç dünyanızla bağlantı kurun.

Bu yazıyı beğendiniz mi?

"Beğendim" butonuna tıklayarak başkalarına da yardımcı olabilirsiniz. 
Boğa Burcu Haftalık Analiz (08 Ocak – 14 Ocak 2023) Boğa burcu bu hafta, heyecan dolu, enerji verici ve şanslı olaylarla dolu bir hafta olduğu mesajını veriyor. Mars’ın hareketi, başkalarına havalı bir şekilde yanıt verdiğinizi gösterir. Çalışma alanında amaçlandığı gibi ilerlemek ve kendinizi nazardan korumak için işinde uzman biri ya da aile büyüklerinden destek alabilirsiniz. En iyi özelliklerimizi kelimelere dökmek bize ilham verecek ve doğru […]
5 1 5 4

Mistik Mabet Mobil uygulamasını indirin tüm içeriklerimiz anında cebinize gelsin.

Mistik Mabet Play Store

Merhaba, ben Özge! Mistik Mabet'in kurucu editörlerinden biriyim. Genellikle astroloji ve spiritüel alanlara ilgi duyan ve bu konularda içerik üreten biriyim.

Yanıt gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.

Instagram

Sonsuz mutluluk ve huzur herzaman benimle🙏
Üzerimdeki olumsuz ve negatif enerjilerden arınıyor, mucize enerjilere kendimi açıyorum.
777✨8888💫

X