• November 30, 2023

Gül kuvars, duygusal düzeyde çalışan bir taş olduğu için kalbi iyileştirmeye yardımcı olur. Etrafınızdaki sevginin daha fazla farkına varmanıza yardımcıdır. Bu sebeple  duygularınızla temasa geçmenize olumlu etkiler yaratır. Gül kuvars bize kendimizi daha çok sevmeyi öğretir, böylece bizi daha büyük bir evrensel sevgiye açar. Kendimizi tam olarak sevmediğimizde, içimizde yaralanırız ve bir yara iyileşmek için her zaman çare arar. Gül kuvars, şefkat ve rahatlık vererek duygusal yaraları iyileştirir. Dertlerin üstesinden gelmemize yardımcı olmak için kullanılabilir.

Burçlar için diğer şifalı kristaller gibi, pembe kuvarsın özellikleri arasında iç huzur, sükunet ve sevgi verme ve alma ile ilgili tüm konular yer alır.

Berrak kuvarsın sert kenarlı, sivri kristallerinin aksine, güzel pembe kuvars, Toprak Ana’nın içinden canının kanı gibi akan büyük damarlarda bulunur. Merhamet ve cömertlik gösterilmesi gerektiğinde veya şifa ve bağışlama gerekdiğinde bu taş imdadımıza yetişir. Gül kuvars, travma ve mutsuz bir çocukluk acısı çekenlere yardımcı olabilir. Bu duygu sizde de varsa önce kendinizi ve başkalarını affederek başlayın. Kendinize ve başkalarına karşı nazik olun; hepimiz yaralar aldık. Bağışlamaktan gerçek şifaya giden bir yol gelebilir.

Yastığınızın altına pembe kuvars koyarak da uyuyabilirsiniz. Zor bir geçmiş problemin acısı rüyalarda ortaya çıkabilir, ancak uyumadan önce acılarınızdan arınmak isterseniz bununla daha iyi başa çıkabilirsiniz.

Gül kuvarsın mesajı: Kendini bulmak, iç huzuru, kendinizi ve değer verdiğiniz kişileri sevmenizi ve beslemenizi gerektirir. Sevgiyi nasıl vereceğiniz kadar onu nasıl alacağınız üzerinde çalışın. Affetmeyi unutmayın!

Boğa için diğer iyi değerli taşlar şunlardır: zümrüt, malakit ve selenit.

Bu yazıyı beğendiniz mi?

"Beğendim" butonuna tıklayarak başkalarına da yardımcı olabilirsiniz. 
Boğa Burcu ve Şifalı Taşı Gül kuvars, duygusal düzeyde çalışan bir taş olduğu için kalbi iyileştirmeye yardımcı olur. Etrafınızdaki sevginin daha fazla farkına varmanıza yardımcıdır. Bu sebeple  duygularınızla temasa geçmenize olumlu etkiler yaratır. Gül kuvars bize kendimizi daha çok sevmeyi öğretir, böylece bizi daha büyük bir evrensel sevgiye açar. Kendimizi tam olarak sevmediğimizde, içimizde yaralanırız ve bir yara iyileşmek için […]
5 1 5 3

Mistik Mabet Mobil uygulamasını indirin tüm içeriklerimiz anında cebinize gelsin.

Mistik Mabet Play Store

Merhaba, ben Özge! Mistik Mabet'in kurucu editörlerinden biriyim. Genellikle astroloji ve spiritüel alanlara ilgi duyan ve bu konularda içerik üreten biriyim.

Yanıt gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.

Instagram

Sonsuz mutluluk ve huzur herzaman benimle🙏
Üzerimdeki olumsuz ve negatif enerjilerden arınıyor, mucize enerjilere kendimi açıyorum.
777✨8888💫

X