• December 2, 2023

Yaşamın anahtarı çekim yasasının 5 altın kuralı..

Frekans seviyeniz hangi düzeydeyse fiziksel realitenizde o düzeye uygun olay kişi ve durumlardan oluşur.
Ve bu kural ölüm ötesinde de geçerlidir.

Hangi bilinç yapısı ve frekansta ayrılırsak dünyadan, ölüm ötesinde de bu frekans düzeyinde bir alana çekiliriz. Cennet, Cehennem denilende bu üst yada alt seviye bilinç boyutundan başkası değildir.

✨1. Gün boyu, ağzınızdan çıkan her kelime frekansınızı belirler.

Olumsuz her kelime yaydığı titreşimler ile birsüre sonra yaşamınız haline gelir. Bakın sürekli olumsuz düşünen evhamlı, vesvese içinde yaşayan kişilere ya astım hastasıdır, ya panik atak.

Frekans aşağı cekildikçe hem fiziksel hem zihinsel ve duygusal rahatsızlıklar meydana gelir. Ve tabiki yaşamda kıtlıklar, talihsizlikler.. Sonra sorarız neden ben? Yada kadere bağlarız benim de kaderim buymuş..

Oysaki nasip dairesi dahilinde Yaradan herkesin kaderini kendi çabasına bağlı kılmıştır. Kendini geliştirmek, eğitmek, kabuğunu kırmakta işte bu çabadır.

Olumsuz cümleler yerine olumlu olanları kat hayatına ve güncelle düşünce yapını..

Allah kaza bela vermesin ❌
Güzel, mutlu, sağlıklı günlerde kullanmak nasip olsun. ✅

Zamanla farkedeceksiniz ki iyi bir dilekte bulunurken bile nasıl olumsuzluk ve korku çalıştırıyoruz.

✨2.Düzenli olarak duyduğunuz kokular frekansınızı etkiler.

Koku beyinde hiçbir alana takılmadan direk limbik sisteme ulaşan tek uyarıcıdır. Limbik sitem ise tüm otonom sistemlerin ve endokrin yani salgı bezlerinin etki alanıdır.

Mutluluk, memnuniyet, neşe, heyecan, üzüntü, kırgınlık, kıskançlık gibi duygular genellikle gülme, durgunluk, hiddet, saldırganlık veya ağlama gibi davranışlar şeklinde dışa vurulur. Bu duyguların oluşmasında limbik sistemin bir elemanı olan amigdalanın önemli rolü olduğu kabul edilmektedir.

Temel duygu ve davranışların düzenlenmesi,motivasyon ,hafıza, tümü bu alanın etkisindedir ve limbik sistem hastalıklarının başında Alzheimer, depresyon, yeme bozuklukları, cinsel sorunlar, anksiyete gelmektedir.

(Hangi koku neye iyi gelir başka bir yazıda değineceğiz.)

✨3.Düşünceleriniz frekansınızı belirler.

Düşüncelerimiz duygularımızı buda yaydığımız enerji dolayısıyla yaşamımızı meydana getirir. Sürekli korku,kaygı,endişe ile yaşayan bir kişi “hayat zor” olarak benimsemiş ise tüm hayatını zorluklar ile geçirmesi kaçınılmazdır.

Ancak her ne yaşanırsa yaşansın bardağın dolu tarafını görebilen dikkatini güzelliklere çevirebilen ise hiç şüphesiz güzellikler ve kolaylıklarla dolu bir yaşamı inşâ edecektir.

Gül düşünür gülistan olursun, diken düşünür dikenlik olursun.. Mevlana✨

Asırlardır yolu yürüyen üstadlar da aslında aynı evrensel yasalardan bahsetmiştir.

✨4.Seslerin frekansının önemi ve etkisi çok fazladır.fazladır.

Sesin iyi hissetmeye ve hatta bedensel rahatsızlıkları iyileştirmeye olan etkisi antik topluluklardan bu yana kullanılmış ve kullanılmaya devam etmektedir.

Dinlediğiniz müzikler hem titreşim frekansları yönünden hem sözleri açısından fiziksel ve ruhsal anlamda çok büyük etkiye sahiptir.

Nikola Tesla’nın “Sadece 3, 6 ve 9’un ihtişamını biliyor olsaydın, o zaman evrenin anahtarını elinde tutuyor olurdun.” sözünün karşılığı da Solfeggio frekanslarıdır.

( Ses frekansları ile ilgili daha detaylı bir yazı paylaşacağız.)

✨5.Yanında bulunduğunuz ve iletişimde olduğunuz kişilerin yaşamınızdaki önemi.

Çok bilinen bir söz vardır ” İnsan en çok vakit geçirdiği 5 kişinin ortalamasıdır.”

Allah Rasulünun, Kişi arkadaşının dini üzerinedir sözü de aynı şeyin farklı anlatımıdır.

Aynı frekansta olanlar aynı alandadır diye bakacak olursak eğer en yakınlarınıza bakarak nerde olduğunuzu anlamak mümkündür.

Mecburi bir alanda ise beyin bir süre sonra rezonansa gireceği için aşağıda ise aşağı yukarıda ise yukarı çekilmeniz kaçınılmazdır.

Eğer oyunu kuralına göre oynar bildirilen evrensel yasalara uygun hareket edersek kendimizi yeniden yapılandırmamız otomatik pilottan çıkıp hayatımızın kontrolünü ele almamız mümkündür.

Evrene mesaj yolluyorum diye dillere düşmüş olsada hakikatini bilen biliyor ki evren tüm mesajları okuyor 🙂

Tüm dinler ve öğretiler de insanın sorumluluğunu ele alması, akletmesi ve yaşamı, yaşam amacını çözerek, tekamülünü yani bilinçsel yükselişini sağlayıp boyut değiştirmesine yönelik işaret levhaları içerir.

OKU-yabilene…💫

Bu yazıyı beğendiniz mi?

"Beğendim" butonuna tıklayarak başkalarına da yardımcı olabilirsiniz. 
Çekim Yasası Yaşamın anahtarı çekim yasasının 5 altın kuralı.. Frekans seviyeniz hangi düzeydeyse fiziksel realitenizde o düzeye uygun olay kişi ve durumlardan oluşur. Ve bu kural ölüm ötesinde de geçerlidir. Hangi bilinç yapısı ve frekansta ayrılırsak dünyadan, ölüm ötesinde de bu frekans düzeyinde bir alana çekiliriz. Cennet, Cehennem denilende bu üst yada alt seviye bilinç boyutundan başkası […]
5 1 5 6

Mistik Mabet Mobil uygulamasını indirin tüm içeriklerimiz anında cebinize gelsin.

Mistik Mabet Play Store

Merhabalar, Ebru ben. Mabedimizin kurucu editörlerinden biri de benim. 🤗 Evrenin, Yaratılışın ve Ruhun yolculuğunun tüm sırlarına karşı ilgiliyim. Kuantum, Tasavvuf, Enerji Sistemi ve aslında tüm Spiritüel (manevi) alanlarda tecrübe ve araştırmalarıma dayanan içerikleri bütüne katkı olması niyetiyle sizlere sunuyorum.💫

Yanıt gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.

Instagram

Sonsuz mutluluk ve huzur herzaman benimle🙏
Üzerimdeki olumsuz ve negatif enerjilerden arınıyor, mucize enerjilere kendimi açıyorum.
777✨8888💫

X