• December 2, 2023

Doğaltaşlarınızı özellikle enerjisel olarak temizliği yapılmayan biryerden satın aldıysanız kullanmadan önce muhakkak temizlemelisiniz. Çünkü çok fazla temas halinde ve bulundukları alanın enerjisine bağlı olarak tüm olumsuz ve negatif enerjileri bünyelerine alarak temizlemeden kullanılması halinde size aktaracaktır.
Ayrıca kullanmaya başladıktan sonra da taşlarınıza başkalarının dokunmasına izin vermemeli ve düzenli aralıklarla temizleme işlemini yapmalısınız.

Peki nedir bu temizleme yöntemleri?

Doğaltaşların sertlik derecesi ve yapısına göre birkaç çeşit arındırma yöntemi vardır.

💫Taşları temizleme yöntemlerinden biri toprağa gömerek bir gün boyunca bekletilmesidir. Sadece bunun için belirlediğiniz çiçeksiz bir saksıda yapabilirsiniz.

💫Adaçayı veya palosanto ile tütsülenebilir.

💫Tuz lamba üzerinde veya etrafında bulundurularak arındırılabilir.

💫Selenit lamba veya uygun büyüklükte bir parçasının yanına üzerine konularak yapılabilir.

Ve sertlik derecesine göre akan su altında birsüre tutularak üzerinde biriken tüm negatif ve parazit enerjilerden arındırılabilir.

✨Selenit taşı hem kendini hem temas halinde olduğu tüm taşları temizleme özelliğine sahiptir.

✨Sitrin kendi enerjisini kendi dönüştürebilen temizlenmeye ihtiyaç duyulmayan bir kristaldir.

Aynı zaman da bazı dolunay zamanlarında (hepsinde değil çünkü bazı dolunaylar tam anlamıyla olumlu enerjiler yaymaz) taşları ay ışığını alabilecekleri bir yere bırakarak şarj edilmeleri sağlanabilir.

Bu yazıyı beğendiniz mi?

"Beğendim" butonuna tıklayarak başkalarına da yardımcı olabilirsiniz. 
Doğaltaşların Temizliği Doğaltaşlarınızı özellikle enerjisel olarak temizliği yapılmayan biryerden satın aldıysanız kullanmadan önce muhakkak temizlemelisiniz. Çünkü çok fazla temas halinde ve bulundukları alanın enerjisine bağlı olarak tüm olumsuz ve negatif enerjileri bünyelerine alarak temizlemeden kullanılması halinde size aktaracaktır. Ayrıca kullanmaya başladıktan sonra da taşlarınıza başkalarının dokunmasına izin vermemeli ve düzenli aralıklarla temizleme işlemini yapmalısınız. Peki nedir bu […]
5 1 5 10

Mistik Mabet Mobil uygulamasını indirin tüm içeriklerimiz anında cebinize gelsin.

Mistik Mabet Play Store

Merhabalar, Ebru ben. Mabedimizin kurucu editörlerinden biri de benim. 🤗 Evrenin, Yaratılışın ve Ruhun yolculuğunun tüm sırlarına karşı ilgiliyim. Kuantum, Tasavvuf, Enerji Sistemi ve aslında tüm Spiritüel (manevi) alanlarda tecrübe ve araştırmalarıma dayanan içerikleri bütüne katkı olması niyetiyle sizlere sunuyorum.💫

Yanıt gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.

Instagram

Sonsuz mutluluk ve huzur herzaman benimle🙏
Üzerimdeki olumsuz ve negatif enerjilerden arınıyor, mucize enerjilere kendimi açıyorum.
777✨8888💫

X