• December 2, 2023

Eğer kalbiniz sizi bilinmeyeni bilmeye çağırırken biryandan zihninizin kalıpları durduruyorsa yani hem spiritüel alanlara ilgi duyuyor hemde sürekli şüphe ve sorguya düşüyorsanız tamda bu zikir ile bunu aşabilirsiniz. Algınız genişledikçe herşeye bakışınızda değişecektir.

Kendinize yapacağınız en büyük iyilik olduğunuz hal ve duruma sıkışıp kalmamaktır.

İnsanı sürekli yeniye, ileriye, bilmediklerine, açık bir hale getiren, algılayamadıklarını, gözün görmediğini inkar etmeyip olabilirliğini düşünme ve inanma hali iman nurudur.

Bunu kendimizde açığa çıkarmak ise “Mümin” esmasını zikretmekle mümkündür.

Böylece inancın ışığı tüm beden ve ruhumuzu sararak güzel kapılar açılmasına vesile olur.

Ayrıca aklın ve bilinçaltının negatif etkilerden arınmasınıda sağlayan yüksek frakansı sayesinde vesveseden kurtarır nazar ve tüm olumsuz enerjilerin etkilerinden korur.

Bereket (maddi-manevi) ve bolluğa kavuşturur.

Ebced değeri ; 137

Hergün ebced değeri kadar okunabildiği gibi bir diğer çalıştırma şekli de 21 gün ya da 40 gün günde 1000 adet zikrederek ismin enerjisinin alanınıza işlemesini sağlamaktır. Sonrasında sayı olmaksızın tekrar etmeniz her daim bilincinizde bu özelliklerin açığa çıkmasını sağlayacaktır.

Bu yazıyı beğendiniz mi?

"Beğendim" butonuna tıklayarak başkalarına da yardımcı olabilirsiniz. 
El-Mümin Esması Eğer kalbiniz sizi bilinmeyeni bilmeye çağırırken biryandan zihninizin kalıpları durduruyorsa yani hem spiritüel alanlara ilgi duyuyor hemde sürekli şüphe ve sorguya düşüyorsanız tamda bu zikir ile bunu aşabilirsiniz. Algınız genişledikçe herşeye bakışınızda değişecektir. Kendinize yapacağınız en büyük iyilik olduğunuz hal ve duruma sıkışıp kalmamaktır. İnsanı sürekli yeniye, ileriye, bilmediklerine, açık bir hale getiren, algılayamadıklarını, gözün […]
5 1 5 6

Mistik Mabet Mobil uygulamasını indirin tüm içeriklerimiz anında cebinize gelsin.

Mistik Mabet Play Store

Merhabalar, Ebru ben. Mabedimizin kurucu editörlerinden biri de benim. 🤗 Evrenin, Yaratılışın ve Ruhun yolculuğunun tüm sırlarına karşı ilgiliyim. Kuantum, Tasavvuf, Enerji Sistemi ve aslında tüm Spiritüel (manevi) alanlarda tecrübe ve araştırmalarıma dayanan içerikleri bütüne katkı olması niyetiyle sizlere sunuyorum.💫

Yanıt gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.

Instagram

Sonsuz mutluluk ve huzur herzaman benimle🙏
Üzerimdeki olumsuz ve negatif enerjilerden arınıyor, mucize enerjilere kendimi açıyorum.
777✨8888💫

X