• December 7, 2023

Hepimiz yaşam yolculuğunda her an, her gün yeni şeyler deneyimleyerek yolumuzda ilerliyoruz.
Bizler her an yeni düşünceler içine dalıp kendimize yeni bilgiler ekliyor, değişiyor, dönüşüyor, gelişiyoruz. ‘İçinde bulunduğumuz hayat hep aynı rutin işte’ desek te hiçbir gün bir öncekinin aynısı değil.
Yaşam boyu ilerlemekte olduğumuz bu yolda kimi zaman sıkılıyoruz, üzülüyoruz, aynı şeyleri tekrar yaşamaktan ve hayallerimize ulaşamamaktan şikayet ediyoruz.
Ne olursa olsun yaşamımızı sürdürmeye devam etmeliyiz, bu bize Allah tarafından verilmiş bir şans ve biz bu şansı iyi değerlendirmeliyiz.
Bizler bir oluşumun içindeyiz. Bu oluşumda gereksiz hiçbir şey yok. Gözümüzle gördüğümüz ya da görmediğimiz yaratılan ve var olan her şeyin bir görevi, bir dengesi var.
Bizler akıllı ve bilinçli varlıklarız. Bu oluşumun içerisinde her ne yapıyorsak yaptıklarımızdan kendimiz sorumluyuz. İşte bu yüzdendir ki diğer yaratılan her şeyden bizi ayrılan en temel farkımız.
Bu farklılık bilinciyle ilerlemek ve gelişmek amacında olmalıyız. Yürüdüğümüz bu yolu kendimizin belirlemesi ne büyük mucize aslında …
Attığımız her adımla yeni bir düzen kuruluyor ve adımlarımız diğer oluşların adımlarını da etkiliyor, tabi onların adımları da bizi.
Biliyoruz ki nefes alışımızdan, ağzımızdan çıkan her şeye, yaptığımız tüm hareketlere kadar tüm alem birbirinden etkileniyor.
Her an hepimiz için yeni bir düzen kuruluyor. Fakat sen, ben ayrımı olmadan, bütün için, mutlak birlik için. Bu bilince ulaşmak adımların en büyüğü, ilerlenecek en doğru yol.
İşte esmalar bizleri bu bilince vardırmak yaşam boyu karşımıza çıkan her şeyi yüksek bir bilinçle idrak etmemizi ve geliştirmemizi sağlayan enerji noktalarıdır aslında.
Yaşamdan ne istiyoruz? Hangi yönde ilerlemeliyiz? Engellerimizden kurtulabilir miyiz ? Her şeyin ana kaynağı olan esmaların gücünü kullanarak bu ve bunun gibi tüm sorularımıza karşılık verebiliriz.
Öncelikle kendimizin farkına varıp, kafamızda olmak istediğimiz rotayı oluşturup, varmak istediğimiz yere sahip olma bilincine varmalıyız.
Esmalar bizlere yapma gücü verir, nasıl yapmamız gerektiği ve sonuçlarını yine bizlere bırakır. Fakat bu bilinci nerede kullanmak istediğimize yönelik yardım istersek esmalar bu bilgi ve bu bilinç konusunda bize yardımcı olur.
Yüzeydeki değişimleri bir kenara bırakalım yüzeydeki değişim hep derinlerden gelir. Derinlerde bir değişim yarattıkça yüzey kendiliğinden değişecektir.
Esmalarla hiç şüphesiz her manada, her alanda gelişebilir ve gücü elimize alabiliriz. Yürümekte olduğumuz yol tam anlamıyla bizim yükselen bilincimize ve bize ilham edilenlere bağlı olacaktır.
Yüksek bir bilinçle varmak istediğimiz rotaya ulaşmaya niyetle…🙏🏻

Bu yazıyı beğendiniz mi?

"Beğendim" butonuna tıklayarak başkalarına da yardımcı olabilirsiniz. 
Esmaların Bilincimize Katkısı Hepimiz yaşam yolculuğunda her an, her gün yeni şeyler deneyimleyerek yolumuzda ilerliyoruz. Bizler her an yeni düşünceler içine dalıp kendimize yeni bilgiler ekliyor, değişiyor, dönüşüyor, gelişiyoruz. ‘İçinde bulunduğumuz hayat hep aynı rutin işte’ desek te hiçbir gün bir öncekinin aynısı değil. Yaşam boyu ilerlemekte olduğumuz bu yolda kimi zaman sıkılıyoruz, üzülüyoruz, aynı şeyleri tekrar yaşamaktan […]
5 1 5 4

Mistik Mabet Mobil uygulamasını indirin tüm içeriklerimiz anında cebinize gelsin.

Mistik Mabet Play Store

Merhaba, ben Özge! Mistik Mabet'in kurucu editörlerinden biriyim. Genellikle astroloji ve spiritüel alanlara ilgi duyan ve bu konularda içerik üreten biriyim.

Yanıt gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.

Instagram

Sonsuz mutluluk ve huzur herzaman benimle🙏
Üzerimdeki olumsuz ve negatif enerjilerden arınıyor, mucize enerjilere kendimi açıyorum.
777✨8888💫

X