• December 7, 2023

Frekans bir saniyedeki titreşim sayısıdır.

Frekansı gerçekten öğrendiğimizde hayata ve birçok şeye bakış açımız değişir. Frekansı öğrendiğimiz zaman kendi frekansımızı öğrenir ve olumsuz herhangi bir durumda onu yönetmeye başlarız.

Evrendeki her şeyin en ufak bir zerrenin bile kendine has frekansı vardır herkes ve her şey kendi frekansına göre titreşir ve bu titreşimler aracılığıyla etkileşime girer. Bu doğrultuda benzer ya da aynı frekans yayıyorsa etkileşir tam olarak bildiğimiz gibi ‘benzer olan her şey daima benzerini çeker’.

Hayatımıza giren insanlar, her olay, her şey bizimle aynı titreşime sahiptir buna rezonans kanunu denmektedir.

Tesla frekansların yani titreşimlerin sırrını çözmüş Tesla’ ya göre evren kocaman bir titreşim ve hepimiz bu titreşimin birer yansımasıyız. Yani saniyede 300 titreşim yayıyoruz ve kendimiz gibi 300 titreşim olanları görüyoruz.

Her insanın düşüncelerinden, davranışlarından, duygularından oluşan kendine özel titreşimi bulunur.

Prof.Dr Ahmet Dinççağ insanın doğal frekansının 300 hertz olduğunu bu sebeple 1000 hertz olan canlıları göremediğimizi belirtmiştir bu göremediğimiz varlıklara ise ‘boyut üstü varlıklar’ diyoruz.

Düşündüğümüz zaman hepimiz birer radyo frekansı gibiyiz zaman zaman bozulabiliyoruz. Gün içinde olmamız gereken 62-72 mhz dir.

Vücudumuzdaki her bir organ ve hücre kendi frekansı ile titreşmektedir. Hasta olmak demek hücrelerimizin ve organlarımızın titreşiminin bozulması demektir.

  • Frekansımız 62/76 arasında ise kendimizi çok sağlıklı, iyi ve mutluluk dolu hissederiz. 57’ye düştü diyelim grip oluruz.
  • 50 ‘ye düşerse eğer enfeksiyon hastalıklarına yakalanırız.
  • 40’a düşerse kansere yakalanırız.
  • 20’ye düşerse burada her şey bitti demektir. Çünkü ölüm frekansıdır.

Frekansımız nasıl düşer? Neler düşürür? sorularının cevaplarını bir sonraki yazımıza saklarken sizlere sağlıklı, huzurlu yüksek frekanslı günler diliyorum…

Evrenin sırlarını bulmak istiyorsanız enerji, frekans ve titreşim cinsinden düşünmelisiniz.

-Nicola Tesla

Bu yazıyı beğendiniz mi?

"Beğendim" butonuna tıklayarak başkalarına da yardımcı olabilirsiniz. 
Frekans Nedir? Frekans bir saniyedeki titreşim sayısıdır. Frekansı gerçekten öğrendiğimizde hayata ve birçok şeye bakış açımız değişir. Frekansı öğrendiğimiz zaman kendi frekansımızı öğrenir ve olumsuz herhangi bir durumda onu yönetmeye başlarız. Evrendeki her şeyin en ufak bir zerrenin bile kendine has frekansı vardır herkes ve her şey kendi frekansına göre titreşir ve bu titreşimler aracılığıyla etkileşime girer. […]
5 1 5 4

Mistik Mabet Mobil uygulamasını indirin tüm içeriklerimiz anında cebinize gelsin.

Mistik Mabet Play Store

Merhaba, ben Özge! Mistik Mabet'in kurucu editörlerinden biriyim. Genellikle astroloji ve spiritüel alanlara ilgi duyan ve bu konularda içerik üreten biriyim.

Yanıt gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.

Instagram

Sonsuz mutluluk ve huzur herzaman benimle🙏
Üzerimdeki olumsuz ve negatif enerjilerden arınıyor, mucize enerjilere kendimi açıyorum.
777✨8888💫

X