• December 2, 2023

Akik, tüm vücudun ve tüm aurik alanın genel koruyucusudur. Akik, büyümeye ve iyileşmeye odaklanmamıza yardımcı olabilir. Gücü ve canlılığı çeker ve vücudunuzu dengeye getirmeye yardımcı olma yeteneğine sahiptir. Akiğin özel bir özelliği, dengeleyici bir etkiye neden olan güç, koruma ve organizasyon nitelikleri için enerjilerin harmanlanması ve dengelenmesidir. Akik ayrıca vücudun Dünya ile bağlantısını güçlendirmeye yardımcı olabilir. Cesaret verebilir ve korkuları giderebilir, bunların tümü özgüveni artırır. Kendinizi zayıf veya yorgun hissettiğinizde bile size devam etme gücü verir.

Bu burcun kristali, kötü rüyalardan korunma sağlar ve ayrıca kişiyi stres ve endişeden korur. Zengin ve çeşitli rüyalar vermek için uyuyan kişinin başına bantlı renkli akikler yerleştirildi.

En eski uygarlıklarımızdan beri, akikler değerli taşlar olmuştur. Mücevher yapımında ve Babil’de elektrikli aletler olarak kullanıldılar. İran’daki sihirbazlar bu kristali hava durumunu etkilemek için kullandılar. Eski Asya’da, geleceği görmek için akikler kullanılıyordu. Dairesel kalıpları incelemek, bilinçli ve bilinçaltı zihinler arasındaki yolları birbirine bağlayarak rehberlik ve mesajlar alma yolunun açılmasına yardımcı oldu.

Akik ayrıca, özellikle acı ve kırgınlıkları çözmek için duygusal iyileşme için de kullanılabilir. Bir uyum taşı olduğuna inanılır ve bu nedenle ajitasyonu temel alarak kıskançlık duygularını yumuşatmaya yardımcı olabilir. Kişinin varlığının unsurlarını uyumlu hale getirerek ilişkileri geliştirebilir. Akik ayrıca yaratıcılığı geliştirir ve zekayı harekete geçirir. Önemli bir karar vermeniz gerektiğinde bir akik taşıyın.

Akik’in mesajı: Yastığınızın altına bir akik yerleştirmek uykusuzluğa yardımcı olabilir ve hoş rüyalar görmenizi sağlayabilir. Sayılarla uğraşmak zorundaysanız, masanıza konulan bir akik taşı daha hassas olmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca durumlara yaklaşımınızda daha analitik ve yaratıcı olacaksınız.

İkizler için diğer değerli taşlar şunlardır: berrak kuvars, kaplan gözü ve iki renkli turmalin.

Bu yazıyı beğendiniz mi?

"Beğendim" butonuna tıklayarak başkalarına da yardımcı olabilirsiniz. 
İkizler Burcu ve Şifalı Taşı Akik, tüm vücudun ve tüm aurik alanın genel koruyucusudur. Akik, büyümeye ve iyileşmeye odaklanmamıza yardımcı olabilir. Gücü ve canlılığı çeker ve vücudunuzu dengeye getirmeye yardımcı olma yeteneğine sahiptir. Akiğin özel bir özelliği, dengeleyici bir etkiye neden olan güç, koruma ve organizasyon nitelikleri için enerjilerin harmanlanması ve dengelenmesidir. Akik ayrıca vücudun Dünya ile bağlantısını güçlendirmeye yardımcı […]
5 1 5 3

Mistik Mabet Mobil uygulamasını indirin tüm içeriklerimiz anında cebinize gelsin.

Mistik Mabet Play Store

Merhaba, ben Özge! Mistik Mabet'in kurucu editörlerinden biriyim. Genellikle astroloji ve spiritüel alanlara ilgi duyan ve bu konularda içerik üreten biriyim.

Yanıt gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.

Instagram

Sonsuz mutluluk ve huzur herzaman benimle🙏
Üzerimdeki olumsuz ve negatif enerjilerden arınıyor, mucize enerjilere kendimi açıyorum.
777✨8888💫

X