• December 7, 2023

 

Yeni bir astrolojik kavuşumla karşınızdayız…
2022 yılını geride bırakmak üzere olduğumuz bu günlerde Kraliyet yıldızı Fomalhaut ile Ay kavuşuyor. 27 Aralık tarihinde saat 15:00 ve 18.30 arasında ilâhi kanala bağlanıp dileklerinizi, dualarınızı ve ritüellerinizi gerçekleştirebilirsiniz.Bu saatlerin 15 dakika öncesinden başlayıp 15 dakika sonrasına kadar dileklerinizi kendi ritüellerinize göre gerçekleştirebilirsiniz. Fomalhaut vahiy meleği olan Cebrail ile sembolize edilmektedir. İçimizdeki tansıral öz ile bağlantı kurmak, ilâhi kanala bağlanmak için en etkili tarih ve saatleri sizler için paylaşıyoruz.
Dua ve ritüellerinizi eksik etmeyin, her şey gönlünüzce olsun içinizdeki ilâhi aşka güvenin o her daim yanınızda…

Bu yazıyı beğendiniz mi?

"Beğendim" butonuna tıklayarak başkalarına da yardımcı olabilirsiniz. 
Kraliyet yıldızı Fomalhaut ve Ay kavuşuyor   Yeni bir astrolojik kavuşumla karşınızdayız… 2022 yılını geride bırakmak üzere olduğumuz bu günlerde Kraliyet yıldızı Fomalhaut ile Ay kavuşuyor. 27 Aralık tarihinde saat 15:00 ve 18.30 arasında ilâhi kanala bağlanıp dileklerinizi, dualarınızı ve ritüellerinizi gerçekleştirebilirsiniz.Bu saatlerin 15 dakika öncesinden başlayıp 15 dakika sonrasına kadar dileklerinizi kendi ritüellerinize göre gerçekleştirebilirsiniz. Fomalhaut vahiy meleği olan Cebrail […]
5 1 5 5

Mistik Mabet Mobil uygulamasını indirin tüm içeriklerimiz anında cebinize gelsin.

Mistik Mabet Play Store

Merhaba, ben Özge! Mistik Mabet'in kurucu editörlerinden biriyim. Genellikle astroloji ve spiritüel alanlara ilgi duyan ve bu konularda içerik üreten biriyim.

Yanıt gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.

Instagram

Sonsuz mutluluk ve huzur herzaman benimle🙏
Üzerimdeki olumsuz ve negatif enerjilerden arınıyor, mucize enerjilere kendimi açıyorum.
777✨8888💫

X