• December 2, 2023

✨Pembe Kuvars✨

Kutsal Kalbin Yolu… Koşulsuz Sevginin anahtarı.

Her nekadar Aşk’ın taşı olarak anılsa da öncelikli olarak size evrensel sevgiyi öğretmekle ve bunun için de önce kendinizle olan bağınızı yani kalbinizin yolunu size göstermekle işe başlayacaktır..

Bu özel usta kristal bilincinizi daha yüksek bir seviyeye getirmek için koşulsuz sevginin enerjisini kullanır. Kalp çakrası ile direk bağlantılıdır.

Size önce kendinizi sevmenin yollarını öğretir ki; kendi içinde sevgiye, mutluluğa ve huzura ulaşamamış kişi bunu dışındaki kişi yada kişilerden gerçek anlamda alamayacak ve veremeyecektir. Dışarıda aradığı Aşk ise çoğu zaman yalnızca bu boşluğu kapatmak için olacak ve asla gerçeğe varamayacaktır.
Hakiki Aşk bunların çok ötesindedir…

İşe önce kendinizden başlamanız gerektiğini size hatırlatan kendinizle ve diğer tüm ilişkilerinizde güven ve uyumu sağlamak için kalbinizi açan en şefkatli yol arkadaşıdır.

İçsel barışı, dengeyi,samimiyeti, şefkati, güven ve uyumu, sevgi ve huzuru temsil ettiği için hem bedenimizde hem evlerimizde kullanabileceğimiz, çalışma alanları ve ofislerimizde bulundurduğumuzda bize yüksek katkı sağlayacak kristallerden biridir.

✨Sevgi dolu ve huzurlu enerji yayar.
✨Bedeni ve sinir sistemini yatıştırır.
✨Kalp hastalıklarında şifa kaynağıdır özellikle ritim bozukluğuna faydalıdır.
✨Hücre yenileyici özelliği ile yaşlanma belirtilerine karşı etkilidir. Antik çağlarda doğal güzellik ve cildin gençliğini korumak için toz halinde maske olarak kullanıldığı bilinmektedir.
✨Travma ve negatif enerjilerin oluşturduğu duygusal bariyerleri indirmeye yardımcı olur.
✨Depresyona iyi gelir ve kişinin kendi değerini anlamasını sağlayarak özgüven duygusu verir.
✨Titreşimsel gücü sayesinde kaygıyı gidermeye yorgunluk, halsizlik gibi şikayetleri azaltmaya yardımcıdır.
✨Zihinsel konsantrasyonu kuvvetlendirir.
✨Kalp çakrasının dengeleyici taşıdır.

💫 Ametist taşı ile birleştirildiğinde, evlilik ve ilişkilerde bağları güçlendirir, yaydığı enerjiler ile derin aşkı yaşamınıza çeker.💫

Instagram sayfamızdan ürünlerimize ulaşabilirsiniz..✨

Bu yazıyı beğendiniz mi?

"Beğendim" butonuna tıklayarak başkalarına da yardımcı olabilirsiniz. 
Pembe Kuvars ✨Pembe Kuvars✨ Kutsal Kalbin Yolu… Koşulsuz Sevginin anahtarı. Her nekadar Aşk’ın taşı olarak anılsa da öncelikli olarak size evrensel sevgiyi öğretmekle ve bunun için de önce kendinizle olan bağınızı yani kalbinizin yolunu size göstermekle işe başlayacaktır.. Bu özel usta kristal bilincinizi daha yüksek bir seviyeye getirmek için koşulsuz sevginin enerjisini kullanır. Kalp çakrası ile direk […]
5 1 5 4

Mistik Mabet Mobil uygulamasını indirin tüm içeriklerimiz anında cebinize gelsin.

Mistik Mabet Play Store

Merhabalar, Ebru ben. Mabedimizin kurucu editörlerinden biri de benim. 🤗 Evrenin, Yaratılışın ve Ruhun yolculuğunun tüm sırlarına karşı ilgiliyim. Kuantum, Tasavvuf, Enerji Sistemi ve aslında tüm Spiritüel (manevi) alanlarda tecrübe ve araştırmalarıma dayanan içerikleri bütüne katkı olması niyetiyle sizlere sunuyorum.💫

Yanıt gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.

Instagram

Sonsuz mutluluk ve huzur herzaman benimle🙏
Üzerimdeki olumsuz ve negatif enerjilerden arınıyor, mucize enerjilere kendimi açıyorum.
777✨8888💫

X