• November 30, 2023

Kozmik bilgeliğin anahtarı, aslı yüksek oranda karbon olan (bilindiği üzere elmas saf karbondur ve tüm taşlar içerisindeki frekansı en yüksek ve en değerli taştır.) radyoaktif maddeleri emici çok yüksek frekansta bir taş..

Gerek bilinçli yayılan negatif frekanslar, gerek televizyon, telefon ve diğer tüm elektronik aletlerden yayılan radyasyondan dolayı enerji bedenimizi bloklayan tüm alanları yaydığı titreşim sayesinde açan ve aynı zamanda manyetik alanımızı yani auramızı tüm bu olumsuz enerjilere karşı koruyan çok güçlü bir taştır.

🌈En etkili faydalarından biri ise kök çakranın uzantısı olan ayak çakranın aktive edici taşı olması ve gaia yani yerküre ile olan bağlantımızı böylece topraklanma işlevini en üst düzeye çıkarmasıdır.

Bu sayede bedende biriken tüm negatifi ayaklardan yer yüzüne aktarır oradan tekrar çektiği taze ve temiz enerjiyi ayak çakradan alarak diğer tüm üst çakralara iletir.

💫Yaşam taşı olarak anılmasına en büyük sebep ise hem fiziksel hem enerjisel beden de sürekli tazelenme ve yenilenme sağlaması ve tüm canlıların temel elementlerinden biri olan yüksek karbon içermesidir.

✨İçme suyunun içine konulan bir parça şungit taşı çeşitli işlemlerden geçerek artık canlılığını yitirmiş suyu şarj ederek tekrar canlandıracak ve suyun gerçek şifasından faydalanmanızı sağlayacaktır.

✨ Metafizik alanda kullanan kişiye en yüksek korumayı sağlar ve yükselen frekans sayesinde ruhsal gelişimde de önemli bir yol katetmenize yardımcı olur.

✨Ağız ve diş sağlığında, toksinlerin atılmasında, cilt sağlığı ve hücre yenilenmesinde etki sağlar.

✨Antioksidan özelliği ile bedeni arındırıcı aynı zamanda ağrı kesici etkilere sahiptir.

Radyasyon emici olarak telefon aparatı, parça ham taş olarak evlerde ve su şiseleriniz için , kolye ve bileklik olarak bedenleriniz ve sarkaç olarak enerjisel temizlikte kullanımı için bu özel antik taşı bizden temin edebilirsiniz..

Gözün gördüğü ve göremediği tüm alanlara, doğa şifahanesinden bir mucize daha..🧚

Bu yazıyı beğendiniz mi?

"Beğendim" butonuna tıklayarak başkalarına da yardımcı olabilirsiniz. 
Shungite (şungit) Taşı Kozmik bilgeliğin anahtarı, aslı yüksek oranda karbon olan (bilindiği üzere elmas saf karbondur ve tüm taşlar içerisindeki frekansı en yüksek ve en değerli taştır.) radyoaktif maddeleri emici çok yüksek frekansta bir taş.. Gerek bilinçli yayılan negatif frekanslar, gerek televizyon, telefon ve diğer tüm elektronik aletlerden yayılan radyasyondan dolayı enerji bedenimizi bloklayan tüm alanları yaydığı titreşim […]
5 1 5 3

Mistik Mabet Mobil uygulamasını indirin tüm içeriklerimiz anında cebinize gelsin.

Mistik Mabet Play Store

Merhabalar, Ebru ben. Mabedimizin kurucu editörlerinden biri de benim. 🤗 Evrenin, Yaratılışın ve Ruhun yolculuğunun tüm sırlarına karşı ilgiliyim. Kuantum, Tasavvuf, Enerji Sistemi ve aslında tüm Spiritüel (manevi) alanlarda tecrübe ve araştırmalarıma dayanan içerikleri bütüne katkı olması niyetiyle sizlere sunuyorum.💫

Yanıt gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.

Instagram

Sonsuz mutluluk ve huzur herzaman benimle🙏
Üzerimdeki olumsuz ve negatif enerjilerden arınıyor, mucize enerjilere kendimi açıyorum.
777✨8888💫

X