• December 2, 2023
Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu Mistik Mabet
Haftalık burç yorumunuza başlarken öncelikle belirtmek isteriz ki odak noktanızda yükselen mali durumunuz olacak. Bu hafta aşk hayatınız sizi cesaretlendirmeye ve desteklemeye devam edebilir, ancak olağandışı hislerin veya tanımlanamayan korkularında içine gireceğiniz zaman olabilir. Endişeden bunaldığınız zamanlar yaşayabilirsiniz. Bu hafta sağlam bir finansal planlamaya yapmanız gerekebilir. Hafta sonu,  herhangi bir iş sözleşmesi veya taahhüt için uygun bir zaman. Bu hafta, seçtiğiniz bazı yeni iş görevlerini üstlenebilirsiniz. Ek olarak, ilişkilerinizde yeni birileriyle tanışabilirsiniz. Oğlak burcunda 14 Ocak’ta Ay’ın Merkür’e olması nedeniyle, şansınızı artırmak için riskten kaçınmalısınız. Çalışmalarınız bu hafta nispeten istediğiniz gibi gitmeyecek. Ancak bu haftanın ortasından itibaren işler düzelmeye başlayabilir.

Senin için aşk her zaman basit değildir. Terazi haftalık aşk burcuna göre, karşınızdaki kişinin sevgisini kazanmak için çok fazla ilgi gösterip karşı cinsi boğmaktan kaçının. Bunun yerine işleri akışına bırakın. Evli çiftler, eşlerinin endişesini hafifletmek ve mutlu, sevgi dolu bir ilişkiyi teşvik etmek için adımlar atmalıdır. Aileniz sizi tüm çabalarınızda cesaretlendirecek, güven ve sevgiye dayalı bir hayatı paylaşacaksınız.

Kariyer hayatınızda bu sıralar kendinizi güvende ve iyimser hissedeceksiniz. Etkinizi ve otoritenizi kullanmaya devam edeceksiniz. Yararlı olacağı için kısa yolculuklar tavsiye edilir. Finansal olarak tamamen bağımsız olacaksınız. Çok çalıştıktan sonra başarıyı yakalayacaksınız. İstediğiniz hedefe ulaşabilir veya mevcut pozisyonunuzda terfi alabilirsiniz.  Bu hafta maliyetleriniz artacak, ancak kazancınız da olumlu yönde artacak.

Parasal anlamda kazancınız istediğiniz gibi gitmediği için stratejini değiştirmeyi tercih ediyorsunuz. Bu sıralar finansal konular istediğiniz gibi gitmediği için can sıkıntısı yaşıyorsunuz. Bütçenizi takip etmeniz uzun vadeli faydalar sağlayabilir. Kredi istediyseniz, bankanın size yardımcı olma olasılığı daha yüksektir. Bu sıralar borsa yatırımları yaparak gelirinizi arttırmanız gündemde.

Bu hafta sağlığınız önemli ölçüde iyileşebilir, ancak ailenizin güvenliği ile ilgili bazı endişeler olabilir. Bu nedenle çok daha dikkatli ilerlemelisiniz. Her zaman sağlığınıza göz kulak olun. İlaçlarınızı belirtildiği gibi alıp almadığınızı kontrol edin. Herhangi bir hastalık veya halsizlik belirtisi fark eder etmez bir doktordan randevu almanızı öneririz.

Barışı teşvik etmenin en büyük yöntemi, herkesin kesintisiz olarak fikrini söylemesi ve hiçbir şeyi kişisel almama taahhüdünde bulunmasıdır; bunun yerine, dinleyin ve herkes için en iyi çözümü bulun.

 

Bu yazıyı beğendiniz mi?

"Beğendim" butonuna tıklayarak başkalarına da yardımcı olabilirsiniz. 
Terazi Burcu Haftalık Analizi (08 Ocak – 14 Ocak 2023) Haftalık burç yorumunuza başlarken öncelikle belirtmek isteriz ki odak noktanızda yükselen mali durumunuz olacak. Bu hafta aşk hayatınız sizi cesaretlendirmeye ve desteklemeye devam edebilir, ancak olağandışı hislerin veya tanımlanamayan korkularında içine gireceğiniz zaman olabilir. Endişeden bunaldığınız zamanlar yaşayabilirsiniz. Bu hafta sağlam bir finansal planlamaya yapmanız gerekebilir. Hafta sonu,  herhangi bir iş sözleşmesi veya taahhüt için […]
5 1 5 3

Mistik Mabet Mobil uygulamasını indirin tüm içeriklerimiz anında cebinize gelsin.

Mistik Mabet Play Store

Merhaba, ben Özge! Mistik Mabet'in kurucu editörlerinden biriyim. Genellikle astroloji ve spiritüel alanlara ilgi duyan ve bu konularda içerik üreten biriyim.

Yanıt gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.

Instagram

Sonsuz mutluluk ve huzur herzaman benimle🙏
Üzerimdeki olumsuz ve negatif enerjilerden arınıyor, mucize enerjilere kendimi açıyorum.
777✨8888💫

X