• December 7, 2023
Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu Mistik Mabet

Yengeç haftalık burcuna göre, Ay’ın önerdiği gibi bu hafta için hedeflere dayalı bir plan oluşturursanız tasarruf edebilirsiniz. Bazıları zam veya avantajlı teşvikler alabilir. Ayrıca eşinizden güvenilir mali destek alabilir veya iş kolunuzla ilgili bir kariyerde finansal başarı elde edebilirsiniz. Ay, 14 Ocak’ta Oğlak burcunda Merkür’ün karesini aldığından, bu hafta genel olarak aşk ve evlilikle ilgili konularda avantajlı olacak. Bazılarınız gizli bir ilişki başlatabilir. Bekar olanlara bugüne kadar şans verilecek. Mars, yabancı uluslarla başa çıkmada başarı getirecek. Bazılarınız yurt dışında yeni bir işe başlayabilirsiniz. Dijital medyada çalışanlar için önerilen projeler Rahu ve Jüpiter’in yardımıyla gerçekleştirilebilir. Satürn, analizi sürdürmenizi ve bu hafta revizyon oturumuna katıldığınızdan emin olmanızı tavsiye etti.

Yengeç haftalık aşk burcuna göre, siz ve sevgiliniz arasında iletişim sorunları oluşacağı için bazı gerginlikler olabilir. İlişkilerinizdeki sorunları yansıtmak ve tanımlamak dışında durumu değiştirmek için yapabileceğiniz pek bir şey yoktur. İlişkilerinizdeki bu iletişim boşluğunu genişletmek yerine özür dilemenizi ve telafi etmenizi tavsiye ediyoruz. Bekarlar yeni ilişki kurmak için cazip teklifler alabilirler. Aile üyeleri sizi cesaretlendirmek için orada olacak ve iletişim becerileriniz daha iyi hale gelecek.

Geleceğinizi etkileyecek kararlar vermek için şimdiki zamandan daha iyi bir an olamaz. Halkın, etkili kişilerin ve ekonomik brokerlerin dikkatini çekmek için çok çaba sarf etmeniz gerekecek. Kendinize dikkat çekmek istemeseniz bile çabalarınız dikkate alınacaktır. Bu haftaki Yengeç kariyer falı, az ya da çok fark edilir faaliyetlerin sevilen birini veya desteklediğiniz bir nedeni desteklemek için yaptığınızı söylüyor.

Bu hafta, işletmeler finansal olarak daha iyisini yapabileceği için insanlar fayda sağlayacak. Bu durumda başarı belirsizdir. Genişleyen şirket, kar marjınızı yükseltmek için harika bir fırsattan haberdar olmanızı sağlayabilir. Önünüzde zorlu yollar olsa da, kişiliğinizin onları nasıl fethedeceğini ve harika şeyler başaracağını hayal edebilirsiniz. Yengeç için haftalık finans falı, borsa yatırımlarının kayıplara yol açabileceğini gösteriyor.

Bu hafta sağlığınız normalden daha fazla bakım gerektiriyor. Sağlığınız önce gelmeli, sonra diğer konular. Diyetinizde veya egzersiz rejiminizde yaptığınız herhangi bir değişiklik sağlığınıza zararlı olabilir. Sonuç olarak, son derece dikkatli olun ve mantıklı davranın. Sağlığınızı yakından izlemek için çaba gösterin. Haftalık burcuzda bir uyarı var! Bu nedenle, kalp, akciğer veya kan şekeri sorunlarınız varsa, aşırı önlemler almalısınız.

Yaşadığınız rahatsızlığı bir test ve kursu düzeltmeniz gerektiğine dair kozmik bir işaret olarak düşünün.

Bu yazıyı beğendiniz mi?

"Beğendim" butonuna tıklayarak başkalarına da yardımcı olabilirsiniz. 
Yengeç Burcu Haftalık Analizi (08 Ocak – 14 Ocak 2023) Yengeç haftalık burcuna göre, Ay’ın önerdiği gibi bu hafta için hedeflere dayalı bir plan oluşturursanız tasarruf edebilirsiniz. Bazıları zam veya avantajlı teşvikler alabilir. Ayrıca eşinizden güvenilir mali destek alabilir veya iş kolunuzla ilgili bir kariyerde finansal başarı elde edebilirsiniz. Ay, 14 Ocak’ta Oğlak burcunda Merkür’ün karesini aldığından, bu hafta genel olarak aşk ve evlilikle ilgili […]
5 1 5 4

Mistik Mabet Mobil uygulamasını indirin tüm içeriklerimiz anında cebinize gelsin.

Mistik Mabet Play Store

Merhaba, ben Özge! Mistik Mabet'in kurucu editörlerinden biriyim. Genellikle astroloji ve spiritüel alanlara ilgi duyan ve bu konularda içerik üreten biriyim.

Yanıt gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.

Instagram

Sonsuz mutluluk ve huzur herzaman benimle🙏
Üzerimdeki olumsuz ve negatif enerjilerden arınıyor, mucize enerjilere kendimi açıyorum.
777✨8888💫

X