• December 8, 2023

Karnelyan kırmızı akik taşı olarakta bilinir. Enerjiyi topraklar ve şimdiki ana dikkat etmemize yardımcı olur, böylece bize odaklanmayı ve kişisel gücümüzü göstermeyi öğretir. Gücü ve galip gelme cesaretini teşvik etmek için kullanın. Karnelyan, stres ve kaygıyı hafifletmeye ve hafızayı geliştirmeye yardımcı olur.

Zaman ve mekan engelleri veya cesaret kırıcı haberler sizi yolunuzda durdurmakla tehdit ettiğinde bu astroloji kristalini kullanın. Eğer bu şimdi sizin için doğruysa, gerçekte neler olup bittiğini anlamanız için olayın derinlerine inmeniz gerekir, çünkü işler göründüğü gibi değildir. İşlerin nasıl yürüdüğünü tam olarak bilene kadar pes etmek için hiçbir sebep yok. Bunu yaptığınızda, karnelyan cesaretinizi yeniden kazanmanıza yardımcı olabilir.

Üzerinizde güçlerini kullanmaya çalışanlara karşı korunmak için yanınızda akik taşıyın. Bu burcun kristali, hedeflerinize ulaşmak için ihtiyaç duyduğunuz dürtüyü yeniden kazanmanıza veya yeni bir projeyi doğurmanıza veya mevcut bir projeyi tamamlamanıza yardımcı olabilir. Depresyonu önlediğine inanılan karnelyan, özgüven ve iyimser bir bakış açısı sağlayarak cesaret oluşturmaya yardımcı olur.

Karnelyan enerjiyi, fiziksel gücü ve cesareti harekete geçirir ve sizi fiziksel düzlemde topraklamanıza yardımcı olur.

Erken Mısırlılar , bu taşı takan kişiyi kötülükten koruduğu ve öfke ve kıskançlığı önlediği düşünüldüğü için muska için akik kullandılar. Rönesans bilgeleri, kendilerini lanetlerden korumak için evlerinde bir akik tılsımı bulundururlardı.

Karnelyan’ın mesajı: Şüphe ve olumsuz düşüncelerle mücadele ederken sabır sunar. Ayrıca, kendimizi şimdiki zamana dayandırmamıza ve geçmişimize değil, şimdiki gerçekliğimize dayalı kararlar almamıza yardımcı olarak karar vermemize yardımcı olur.

Yengeç için diğer iyi değerli taşlar şunlardır: inci, ammonit ve ay taşı.

Bu yazıyı beğendiniz mi?

"Beğendim" butonuna tıklayarak başkalarına da yardımcı olabilirsiniz. 
Yengeç Burcu ve Şifalı Taşı Karnelyan kırmızı akik taşı olarakta bilinir. Enerjiyi topraklar ve şimdiki ana dikkat etmemize yardımcı olur, böylece bize odaklanmayı ve kişisel gücümüzü göstermeyi öğretir. Gücü ve galip gelme cesaretini teşvik etmek için kullanın. Karnelyan, stres ve kaygıyı hafifletmeye ve hafızayı geliştirmeye yardımcı olur. Zaman ve mekan engelleri veya cesaret kırıcı haberler sizi yolunuzda durdurmakla tehdit ettiğinde […]
5 1 5 4

Mistik Mabet Mobil uygulamasını indirin tüm içeriklerimiz anında cebinize gelsin.

Mistik Mabet Play Store

Merhaba, ben Özge! Mistik Mabet'in kurucu editörlerinden biriyim. Genellikle astroloji ve spiritüel alanlara ilgi duyan ve bu konularda içerik üreten biriyim.

Yanıt gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.

Instagram

Sonsuz mutluluk ve huzur herzaman benimle🙏
Üzerimdeki olumsuz ve negatif enerjilerden arınıyor, mucize enerjilere kendimi açıyorum.
777✨8888💫

X